Lesnar: Udowodnię, kto jest najniebezpieczniejszy

Ruff Ryder

ONE FC
Heavyweight
Najniebezpieczniejszy człowiek na Ziemi • takim mianem określany jest Cain Velasquez w reklamach promujących jego niedzielny pojedynek z Juniorem dos Santosem. Jego ostatnia ofiara, powracający w grudniu do oktagonu Brock Lesnar, ma pewne obiekcje co do tego, kto rzeczywiście jest tym najniebezpieczniejszym.



Velasquez pokonał Lesnara w październiku ubiegłego roku, odbierając byłej gwieździe pro-wrestlingu pas mistrza UFC. Wtedy Lesnar z pokorą przyjął porażkę. Dzisiaj zapewnia, że problemy zdrowotne, z jakimi się wcześniej zmagał, nie pozwoliły mu na osiągnięcie pełni formy.



- Przez dwa lata musiałem okłamywać samego siebie i moich wszystkich fanów. Każdego ranka wstawałem i powtarzałem • dzisiaj czujesz się dobrze • , podczas gdy wcale dobrze się nie czułem • stwierdził były czempion, dodając, że teraz z jego zdrowiem wszystko jest już w porządku. • Miałem operację, to wszystko już za mną, teraz wracam. I cholernie dobrze się z tym czuję. A wszyscy inni czują się źle • odgraża się Lesnar.



W pierwszej od ponad roku walce 34-letni Amerykanin zmierzy się30 grudnia z byłym mistrzem Strikeforce • a, debiutującym w UFC, Alistairem Overeemem.



- Nie mam Alistairowi wiele do powiedzenia. Dostaje szansę wyrobienia sobie nazwiska w UFC. Niestety dla niego, ktoś stoi na przeszkodzie, a tym kimś jest Brock Lesnar. Tego wieczora udowodnię, że znowu jestem, i zawsze będę, najniebezpieczniejszym facetem na tej planecie
• powiedział Lesnar.



espn.com
 
yyyyy, baddest man on the planet bylo juz uzywane tysiac razy przez Rogana wiec dla mnie to juz jest nudne :D
 
To proste Lesnar pokonał Carwina ,a Cain Lesnara więc teraz the baddest man on the planet to Velazquez ;p
 
Miejmy nadzieje że Lesnar przegrał przez chorobe bo to znaczy że możemy liczyć na ewentualny ciekawy rewanż(po za Lesnarem i JDS nie widze w HW nikogo kto może coś powalczyć z Cainem[może jeszcze JJ]).



A i walka z Alim szykuje się niesamowicie.
 
Back
Top