Legenda mma obchodzi dziś urodziny!



Nie bądź laps, złóż życzenia Królowi.

Wszystkiego najlepszego Masta Blasta! Oby Ci się dobrze królowało! I życzę nigdy więcej przegranych zakładów w kwestiach tymczasowych banicji z królestwa!
 
Król jest jeden,Król Conor McGrzesio.Wszystkiego najlepszego!To Ty mnie nauczyłeś jak się mam ubierać.Dziękuję.
dfa5a6493cd85e334f04efa2bedb3037.jpeg
 
Dziś jest wyjątkowy dzień. Pomyśleć, że tego dnia 28 lat temu przyszedł na świat mesjasz MMA. Niesamowite.
 
najwieksza legenda MMA swiata, a dopiero zaczal tworzyc swoja historie
Fedor obija ogorkow i nigdy nie przeszedl zadnego testu antydopingowego, Spider i Jones sterydziarze i oszusci, GSP uciekl na emeryture przed nowymi testami
a Conor jedzie dalej na sucho i niszczy wszystkie bariery, raz mial slabszy moment, ale powroci silniejszy
 
Dziewczyna z która się spotykam na dzisiaj urodziny i tak się zaczynam obawiać czy jest tylko wybitnym strikerem z lukami w innych obszarach :(
 
Dziewczyna z która się spotykam na dzisiaj urodziny i tak się zaczynam obawiać czy jest tylko wybitnym strikerem z lukami w innych obszarach :(
Jak zacznie chodzić w okularach przeciwsłonecznych w zamkniętych pomieszczeniach to wiedz, że coś się dzieję.
 
chyba oszustow i sterydziarzy, w ostatnich 5 walkach zadnej nie wygrał
Ojejku nie zachowuj się jak gimbusy z sherdoga, którzy są przerażeni, że ich idol został złapany za koks i już skreślają jego wcześniejsze dokonania. Każdy koksuje. Twój rudy idol też.
Spider z Diazem wygrał.
 
Ojejku nie zachowuj się jak gimbusy z sherdoga, którzy są przerażeni, że ich idol został złapany za koks i już skreślają jego wcześniejsze dokonania. Każdy koksuje. Twój rudy idol też.
Spider z Diazem wygrał.
mowisz, ze najczesciej testowany zawodnik swiata jest na koksie? nie badz smieszny kolego
na koksie to sa legendy jak Spider czy Jones i ich cala kariera to jedno wielkie oszustwo, bo wczesniej tez oszukiwali, a tu nie ma zadnych dowodow na to, ze zawodnik cos bral
 


Nie bądź laps, złóż życzenia Królowi.

Sto lat Masta!
A ten rudy to też ma dziś urodziny, czy nie załapałem konwencji?

Ale w sumie dobrze mówisz - legenda. Bo legendy krążyły - a to, że nie klepie, a to, że ma brązowy pas :DC:
 
Sto lat Masta!
A ten rudy to też ma dziś urodziny, czy nie załapałem konwencji?

Ale w sumie dobrze mówisz - legenda. Bo legendy krążyły - a to, że nie klepie, a to, że ma brązowy pas :DC:
Dziękuj, dziękuje, tez miałem ostatnio:D
 
Fajna tradycja w sumie - za miesiąc urodziny ma Ricco Rodriguez
@Masta - będziesz w ten sposób honorował każdego łapsa, który nie zaliczył ani jednej udanej obrony pasa? Byłoby miło, zwłaszcza jeśli czytają cohones ;)
 
Back
Top