"Leg kick to the body", czyli najlepsze teskty komentatorów MMA

Zioło Dziekan

WSOF
Welterweight
W internecie można znaleźć sporo bardzo zabawnych "wpadek" najsłynniejszego duetu komentatorskiego Rogan/Goldberg (m.in. tu i tu), choć oczywiście palma pierwszeństwa bez wątpienia należy się Mikeowi...
Pomyślałem, że przydałby się temat dotyczący naszych, rodzimych komentatorów MMA - mile widziane zarówno linki jak i cytaty "z pamięci".
 
Janisz o Walusiu:
Jego parter jest drewniany tak jak jego pseudonim (wtedy jeszcze Augustowski Drwal)
 
Janisz w momencie, gdy Diaz i Kowboj wchodzą do klatki - Diaz nie ma żadnych argumentów, Cerrone jest lepszy w stójce, w parterze. Do tego Nate Diaz jest głupkiem.
Janisz po 2 rundach - Cerrone nie obala, bo wie, że zejście do parteru z Natem Diazem oznaczałoby dla niego śmierć.
 
Heh, tyle 'baboli', ze az wstyd mi troche... Mam nadzieje, ze nasz duet komentatorski to przeslucha :D
 
a coś z tych gości z ESC?

Śmieszny clip zrobił koleś z komentarzami w stylu Rogana/Goldberga do "bugów" gry UFC:


I druga (śmieszniejsza) część:

 
Last edited:
Janisz w momencie, gdy Diaz i Kowboj wchodzą do klatki - Diaz nie ma żadnych argumentów, Cerrone jest lepszy w stójce, w parterze. Do tego Nate Diaz jest głupkiem.
Janisz po 2 rundach - Cerrone nie obala, bo wie, że zejście do parteru z Natem Diazem oznaczałoby dla niego śmierć.

tam w jakiejs walce innej Janisz tez wspomnial o 'głupkach Diazach'. Średnie to takie było : D
 
I tak nic nie przebije Janisza , który kiedys komentujac bellatora na czwórce powiedzial '' Alexander Shlemenko , czlowiek ktory kreci obrotówki i backfisty , jakby cale zycie otwieral sloiki z dzemem '' :D
 
Ksw 15 walka Janka :zaatakował dużym wysokim lewym high kickiem.
Wysoki high kick?

Z esc:Cro Cop-Gonzaga "To wejście to już nie było dobre wejście"
Ufc gdzie walczył Rockhold z Machidą"Były mistrz ufc Jimi Hendricks (i to nie było przejęzyczenie,przynajmniej nie porpawił tego(

A dobra ,to nie były najlepsze tylko najgorsze ,ale niech zostanie
 
Back
Top