KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ - akcesoria, ciuchy do mma itp.

Sprzedam bluze PitBull West Coast rozmiar XL,stan nowa gdyz dostalem ja na urodziny ale jest na mnie za duza. Gatunkowo bluza jest super. Cena 120zł.
bluza-pitbull.html
w kolorze szarym.
 
Panowie mam do sprzedania Xbox'a 360 Slim 250GB z jednym bezprzewodowym padem. Stan idealny. Od zakupu caly czas stal w jednym miejscu. Jedyne slady uzytkowania to lekko wytarte analogi od pada. Cena = 450 zł, do lekkiej negocjacji.



Posiadam tez gry Assains Creed III, UFC Undisputed 3, GTA V, Red Dead Redemption i Wiedzmin 2 na dysku. Cena z grami to 600 zł,
 
Mam do sprzedania ciuchy everlasta i lonsdale. Są to ciuchy nowe z metkami i zapakowane w folię. Jesienne wietrzenie magazynów ceny praktycznie hurtowe.

Bluza Everlast Hoody czarna 60.00 PLN
Dyskretny i uniwersalny model posiadający mały haftowany logotyp marki na lewej piersi.
W dolnej lewej części bluzy umieszczono metkę - wszywkę z dodatkowym logotypem.
Dostępne rozmiary : M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

8.jpg


Bluza Everlast Mock czarna 70.00 PLN

Męska bluza typu stójka z serii Mock Layer wykonana w 100% z poliestru. Zaprojektowana w sportowym stylu oraz interesujących kolorach.Bluza idealnie nadaje się do codziennego noszenia. Podwójny suwak dodaje bluzie charakteru.
Dostępne rozmiary : M, XL
100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

16.png


Bluza Everlast Crew czarna 75.00 PLN
Bluza posiada dyskretne logo Everlast po lewej strony oraz na lewym rękawie.
Idealnie nadaje się do noszenia na co dzień , jak również na specjalne okazje gdyż bardzo mocno przypomina sweter.
Dostępne rozmiary: M, L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

25.jpg


Bluza Tapout Logo 100.00 PLN

Bluza marki Tapout z kapturem i zamkiem błyskawicznym.

Model wyprodukowany w całości z włókien naturalnych i pochodzenia naturalnego.
Dla maksymalnego komfortu wyściółkę kaptura wykonano w 100 % z bawełny.

Dostępne rozmiary : M,L,XL
100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

3.jpg


Bluza Everlast Brooklyn czarna 100.00 PLN

bluza w kolorze czarnym z białym nadrukiem EVERLAST, na rękawie widnieje biały napis Everlast, na kapturze biały napis Brooklyn,
zapinana za zamek, dwie kieszenie, ściągacz,

Dostępne rozmiary : S,M,XL
100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

13.jpg


Spodnie dresowe Lonsdale 2S CH czarne z białym 35.00 PLN

Spodnie Lonsdale Woven, to lekka poliestrowa konstrukcja z zamkiem i ściągaczem w dolnej części nogawek. Posiadają dwie kieszonki po jednej z każdej strony oraz elastyczny pas z gumką, który reguluje się za pomocą zewnętrznego ściągacza.
Dostępne rozmiary: M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

24.jpg


Spodnie Everlast Sweatpant czarne65.00 PLN
Męskie dresy Everlast Sweatpants, o klasycznym kroju ze ściągaczem u dołu nogawek, elastycznym pasem, który można regulować za pomocą wewnętrznego ściągacza.
Dostępne rozmiary: M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

18.png


Spodnie dresowe Tapout Fleece Jog czarne70.00 PLN
Dresy Tapout, o prostym, ale wygodnym kroju z nogawkami zakończonymi ściągaczami oraz pasem na gumce, z regulacją w postaci sznurka, który został wypuszczony na zewnątrz. Wnętrze tych spodni dresowych podszyto miękkim materiałem. Spodnie te, to idealna gratka dla miłośników MMA.
Dostępne rozmiary : M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.
" />
Koszulka Everlast Classic szaro-żółta25.00 PLN

Koszulka Everlast Classic, posiada nadrukowaną grafikę na klatce piersiowej logo Everlast. Ten męski T-shirt to idealna propozycja dla miłośników sztuki bokserskiej oraz dla tych, którzy lubią modne sportowe ciuchy

Dostępne rozmiary: M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

7.jpg


Koszulka Everlast Fashion czarna27.00 PLN

Znakomita do noszenia na co dzień, koszulka Everlast Fashion, to niepowtarzalny bokserski styl z dużym logiem Everlast na klatce piersiowej, ciekawymi, modnymi przeszyciami, w kontrastujących kolorach na rękawach oraz z boku. Tradycyjny krój z krótkim rękawem i dekoltem dopełnia lekka, bawełniana konstrukcja, co sprawia, że koszulkę nosi się wygodnie i komfortowo.
Dostępne rozmiary: M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

28.jpg
Koszulka Tapout Tribal granatowa30.00 PLN

Koszulka Tapout Tribal posiada duże logo Tapout z przodu , z tyłu mniejsze logo . Kolor koszulki : Granatowy
T-Shirt idealnie nadaje się do noszenia na co dzień jak również na trening lub siłownię.
• aplikacja i duży napis Tapout na piersi i na plecach
• komplet metek
• super jakość Tapout
• 100% oryginalna
Dostępne rozmiary: M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

6.jpg


Koszulka Lonsdale 2S35.00 PLN

Klasyczny T-shirt męski Lonsdale 2 Stripe Large Logo, z dużym logiem na klatce piersiowej oraz dwoma paskami biegnącymi od samej góry do dołu, z boku koszulki, wykończona kontrastującymi detalami na plecach. Super koszulka na każdą okazję, szczególnie na cieplejsze dni do założenia wraz z krótkimi spodenkami.
Dostępne rozmiary : M,L

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

4.jpg


Koszulka Lonsdale 2 Stripe V granatowa z niebieskim35.00 PLN

Klasyczny t-shirt męski Lonsdale 2 Stripe Large Logo, z małym logiem na klatce piersiowej oraz dwoma paskami biegnącymi od samej góry do dołu, z boku koszulki, wykończona kontrastującymi detalami na plecach. Super koszulka na każdą okazję, szczególnie na cieplejsze dni do założenia wraz z krótkimi spodenkami.
Dostępne rozmiary : M

100% oryginał + metki !!!!
Kontakt na priv.

12.jpg
 
Siemano !



Mam do sprzedania getry MANTO, model Shinya Aoki :-) (multicolor). Stan wręcz idealny, rozmiar M , wjechały 2x na zawody, zdjęcia mogę podesłać zainteresowanym. +3 do gumowej gardy + wytwarza dodatkowy respect na zawodach.











manto-multicolor-spats.jpg




Pozdro !
 
Gumowa garda + skrętówki wchodziły, więc mocy te getry mają dużo ;-) Kwestia dogadania, dla forumowiczów wysyłka gratis, a za getry niech będzie 90zł. Nowe kosztują 179zł z tego co pamiętam.
 
Sprzedam tarcze tajskie- nowe



http://allegro.pl/tarcza-tajska-treningowa-dragon-komplet-2-szt-i4778237803.html



4778237803
 
Gumowa garda + skrętówki wchodziły, więc mocy te getry mają dużo ;-) Kwestia dogadania, dla forumowiczów wysyłka gratis, a za getry niech będzie 90zł. Nowe kosztują 179zł z tego co pamiętam.

Cześć,
Te rajtki jeszcze eaktualne?:)
 
Mam takie pytanko. Potrzebuje kupić jakiś zestaw małego kickboxera. Zastanawiałem się póki co nad ochraniaczami na golenie i rękawicami jak do MMA, ale bez gąbki a przynajmniej nie z taką ilością jak w w wymienionych rękawicach. Widziałem paru gości na treningu co ich używają, ale cholera zapomniałem zapytać co to. Kaski i suspensoria są na miejscu, rękawice bokserskie też więc póki co ich nie zamierzam kupować. Jakieś porady/opinie?
 
[SPRZEDAM]

mam do sprzedania kask Twins Special, praktycznie nowy, używany tylko 1 raz na sparingu, niestety okazał się dla mnie za mały.

stan idealny, bez żadnych śladów użytkowania

rozmiar M

cena 190 zł + koszty wysyłki (możliwy odbiór osobisty w Warszawie)

316uslh.jpg


5l4azb.jpg
 
Na sprzedaż wspaniała gratka dla fanów MMA, czekam na oferty. Wysyłka pocztą.

350ngo3.jpg


313olg2.jpg
 
Kask bardzo konkretny , w poniedziałek coś ogarne zobaczę co się w pracy świeci ... :) Pytanie brzmi czy w amatorskim mma są wymagane kolory kasków tak jak w MT czerwony i niebieski?
 
Wielka szkoda, gdyby był czerwony to bym brał od razu. Walki w takich kaskach to jest naprawdę smiech, sam musiałem się bić w takim sprzęcie po 10 walkach nic przyjemnego.
 
Na sprzedaż 2 razy noszona (zamówiłem zły numer xD) bluza Manto Champ rozmiar XL za 60zł z wysyłką.

300_300_productGfx_26745486e864c8919eba38a67fffbfb3.jpg
 
bluza-ufc-z-kapturem-typu-kangurek.jpg


MAM DO SPRZEDANIA DWIE BLUZAY UFC. Nowe w folii. Rozmiar XL. Hologramy UFC na metce. Szyte w Turcji.
Długość po plecach 76cm.
Szerokość pod pachami 60cm.
Długość rękawa od ramienia 69cm.
Długość rękawa od pachy 56,5cm.

Cena to 99zł (do lekkiej negocjacji) + koszt wysyłki. Na necie widziałem taką za 239zł i w innym sklepie po obniżce za 109zł. Na Allegro latają fajne podróby. :D

kontakt: [email protected]

Mogę wystawić na Allegro, bądź OLX.
 
Back
Top