KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ - akcesoria, ciuchy do mma itp.

tomek, możesz zmierzyć wysokość koszulki i jej obwód w klacie i pasie? bo jak porównuje z moimi koszulkami, to jakieś dziwne proporcję w szerokości.
 
koszulka jest stosunkowo duza , mam jedna XL i wielkosciowo jest prawie taka sama , jutro ci podesle wymiary bo dzisiaj mi sie nie chce - ale wymiara są ze strony mofo bo tam kupilem
 
Dobra, kupiłem i wysłałem kasę. Możesz jutro wysłać? Za parę dni wyjeżdżam i przydałaby się koszulka na wyjazd :-)
 
tomek dopiero wróciłem z wyjazdu, wszystko w porządku, a koszulka po prostu zajebista :-)
 
Witam, chciałem się poradzić w sprawie zakupu spodenek. Mega mi się podobają te: http://www.groundgame.pl/spodenki-samurai-shadow.html Jest do nich też rashguard nad którym też się zastanawiam. Czy ktoś z Was je ma? Podobno lepszy materiał i wykonanie niż poprzednie. Ktoś ma jakieś info?
 
zastanawiam sie nad kupnem torby treningowej Bad Boya,tylko sa az trzy rozmiary tej torby M,L,XXL i z tad moje pytanie,ktory rozmiar bedzie wystarczajacy zeby zmiescic wszystkie graty? rekawice,ochraniacze itd
 
SPRZEDAM !



Nowe, oryginalne spodenki firmy punishment. Spodenki nieużywane, założone tylko 1 raz, zamówione przez internet z oficjalnej strony. Niestety rozmiar XXL jest na mnie za duży. Spodenki wykonane perfekcyjnie ze świetnego materiału, prezentują się lepiej niż na zdjęciach!



Cena jaka mnie interesuje to 150 zł już z wysyłką.



53a__21489_thumb.jpg
 
Szukam ochraniaczy na piszczele, stare się rozpadły. Na wzrost 184 czyli w wiekszosci rozm. L
 
Szukam w miarę porządnego rasha z długim rękawem, w cenie do 100zł. Mógłby ktoś polecić?
 
Sprzedam konsole ps3 320gb(chyba) slim roczna prawie nie uzywana 2 pady przewod hdmi ufc 2010, army of two, motorstorm apokalipsa i tekken 6 do zestawu cena 800 zl do negocjacji Warszawa dorzuce flaszke dobrego trunku w razie czego:)
 
Mam do sprzedania rash pitbulla Berserkerów rozmiar L. Miałem go na sobie 2 razy. Przeprowadziłem się i musiałem zmienić klub i do obecnego w rashu B nie chce latać :D
 
Back
Top