1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Kułak przed KSW 14

Discussion in 'Forum MMA' started by Paweł Kowalik, Sep 17, 2010.

1. Krótka rozmówka z Krzyśkiem przed sobotnią galą:

Sports.pl: Jak wyglądały przygotowania do walki z Dowdą?

Krzysztof Kułak: Zacząłem od lipcowego obozu KSW w Jakubowie. Następnie przez dwa tygodnie trenowałem w Częstochowie, a sparowałem w Opolu i w Warszawie. Później był obóz Adrenaliny Fight Częstochowa w Pogorzelicy, a od 30 sierpnia przebywałem w Poznaniu, gdzie trenowałem zapasy z Andrzejem Kościelskim w klubie Grunwald Zapasy.

Na co głównie kładłeś nacisk w trakcie przygotowań?

Siła, wytrzymałość i ucieczki przed sprowadzeniami do parteru. Wyglądało to podobnie jak przed walką z Vitorem Nobregą.

Miałeś problemy ze zbijaniem wagi?

Tym razem nie było z tym żadnego problemu. Zacząłem ścinać wagę trzy tygodnie wcześniej.

Dlaczego wygra Kułak, a nie Dowda?

Bo Kułak to Krzyżowiec Świętego Miasta i Bóg kocha go bardziej

Po ostatniej gali KSW, na którą wjechałeś wozem pancernym pojawiły się opinie, że było to "wieśniackie" czy "żenujące". Jak się do tego odnosisz i jak ogólnie wygląda kwestia tych wejść w mocnym stylu?

Wieśniacka jest zazdrość i mentalność ludzi, którzy tak mówią. Ja tych wyjść nie przygotowuje sam, tylko robi to ekipa, która tworzy gale. Ja tylko daję pomysły. Zawsze byłem promilitarny i tym wyjściem chciałem to pokazać. Każdy czuje się dobrze w swoim klimacie. Tak naprawdę po to to jest i ludzi trzeba czymś przyciągnąć do MMA. Wyjścia będą charakterystyczne dla mnie, ale niekoniecznie muszą być mocne, bo show nie zawsze musi być rockowe.

Czy w kolejnej walce będziesz bronił pasa?

Tak, na pewno w następnej walce będę bronił mistrzowskiego pasa. Przeciwnika jeszcze nie znam

Rozmawiał Paweł Kowalik

http://www.sports.pl/Sporty-walki/Krzysztof-Kulak-Ludzi-trzeba-przyciagnac-do-MMA,artykul,87118,1,991.html

2. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    War Kułak!

3. Ruff Ryder

Ruff Ryder EFC Africa