Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

i znowu remis ....



pierwsza runda 10-8 dla mnie druga 10-9 dla rywala albo 10-10.



i remis...
 
Ale to wciaga. Dufia dopracuj szybko ta giere i rzucam robote. Poświęce się dla sportu i będe najlepszy. Później będe mógł się pochwalić kolegom , że np. pokonałem Jacka Placka. :)
 
Jeśli będziesz się mógł chwalić tym , że mnie pokonałeś to ... to kurcze jestem dobry ^^
 
@dufia



Jak szukasz kogoś do pomocy to daj znać w wolnej chwili z chęcią poświęce troszkę czasu na to bo projekt wygląda na prawdę dobrze :)
 
ja sam nie mam zbyt wiele doswiadczenia, to moje hobby, napewno przydalby sie ktos co naprawde cos potrafi


co umiesz? ;p
 
dzisiaj podobnie jak wczoraj, testy pod katem bledow okolo godziny 20, zapraszam wszystkich
 
musiales miec cos z przegladarka, bo technicznie jest to niemozliwe, zeby problem byl po stronie gry
 
Dufia co naprawiłes tak z ciekawości i co dodałes? I jak to jest z klinczem ma 50% czy kiedy sie powieksza szansa na klincz?
 
zanim zaczne dodawac znaczace nowosci musze sie uporac ze wszystkimi bledami



moze dzis juz, pojdzie w miare bez problemu



dodalem shoutbox, zebyscie mogli sie komunikowac w czasie testow ;P







klinczujesz napewno jesli uda Ci sie zrobic unik przed ciosem(uniki) lub go obronic(obrona), masz 50 % szansy na klincz jesli zostaniesz trafiony
 
nie wiem czy tak jest, ale parterowcem latwiej wchodzilem w klincz niz jak gralem tajskim i walczylem z innym stojkowiczem.



i ogolnie, to fajnie by bylo jakbys napisal tai krotki poradniczek jakie umiejetnosci na co wplywaja, jak praca nog na szybszy atak i to co tam jeszcze komus tlumaczyles, ze sama technika bez kontroli nei da poddania itp ;p
 
na to tez przyjdzie czas :) kazdym mozesz wejsc w klincz, w jaki sposob i jak skutecznie zalezy od przeciwnika i Twoich umiejetnosci ;)
 
Już się nie mogę doczekać :-)



Edit/ Mam pytanie kiedy będzię muza na wyjście :) ?
 
Droni

kolejnosc

-pozbycie sie bledow(teraz nad tym pracujemy)
-dodanie innych funkcjonalnosci, ktorych mi sie nie chce wymieniac :P
-dodanie edycji profilu(awatar muzyka na wejscie itp)
-rozwijanie silnika walki, poprawianie balansu



testy nie wiem do ktorej, zalezy jak sie potocza

zdr!
 
Oj chyba dłużej... Ja czekam dziś na muzyke wejściową i ciekawe czy będziemy mogli ją wysłuchać i czy np. jedna zwrotka + refren czy cała itp. ;p
 
TESTY ROZPOCZETE



link:



http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/creatafighter/







ja wracam za jakies 20 minut, mam nadzieje ze bedzie dosc graczy do zabawy ;)
 
Na pewno Shoutbox powinien być jakiś jaśniejszy, bardziej się rzucać w oczy, na początku w ogóle go nie dostrzegłem :) Chociaż to tylko dodatek, nie warto sobię zaprzątać nim głowy.
 
cos mi sie wydaje ze parter duzo stracil do stojki, jak jestem w klinczu ze stojkowiczem to nie moge kompletnie nic zrobic (rozerwac, polozyc sie, walczyc o pozycje)
 
popraw klincz zatem, tutaj nie chodzi o to zeby kazdy mial takie same szanse przeciez xD
 
Back
Top