Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

jasne, ze rozumiem; dlatego zglaszam problem...uwazam, ze 3 ciosy to za szybko na skrajne wyczerpanie
 
http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/seefight/index.php?id=53 - co za oszustwo...
 
ja: Trafia prawym podbrodkowym! Jest skrajnie wyczerpany!



przeciwnik: Otrzymuje cios lewym prostym!







blad u mnie wyskoczyl ;p
 
Ja mam tak, że muszę kilka razy wybierać bonus na rundę oraz sposób rozpoczęcia walki.


Dodam, że po każdym odświeżeniu strony tak się dzieje.



Do tego mam też tak, że walka się rozpoczęła już, wybieram trójkąt nogami i nagle od początku muszę wybierać ten bonus.


Nadal występuje.
 
dałem sobie spokój, zadaję w chuj ciosów, trafiam kopnięciami na głowę, a i tak nie mogę nikogo znokautować, chyba sobie odpuszczę dalsze testy. pozdro
 
chetni do pomocy sie znajda, tymbardziej ze stawiam 2-3 testy i uruchomie caly czas dostepna bete :)
 
Wszystko wskazuje na to, że zapaśnik nie może sprowadzić do parteru kogoś, kto non-stop spamuje ciosami w stójce.
 
nawet jesli Cie trafi, masz 50% szansy ze i tak sklinczujesz, warto sprobowac nawet kilka razy
 
Tar widze nie chce oddac tronu heheh, wyglada ze balans jest duzo lepszy niz ostatnio, juz niedlugo poprawie reszte bledow i bedzie git :)
 
mam podobna sytuacje jak pervert, klepalem goscia prawie cala runde i zbieral ciosy, w 2 to samo, przez 6 kolejek byl ogluszony i w 2 mu wyskoczylo skrajne zmaczenie i mimo ze walilem podbrudki, sierpy czy nawet kopy na leb to KO nie bylo, wiec ni ewiem co moge wiecej zrobic, zeby goscia pokonac przed czasem. . . co wiecej dal rade potem zrobic unik i mnie obalic, ale wtedy byl juz koniec walki
 
Ja mam 6-1, Tar 16-1 i do tego ze mną wygrał, a ja jestem 1 w rankingu... Trochę dziwne chyba ;)
 
wiecej w sile(wieksze obrazenia) wiecej w precyzje(wieksza szansa na cios koncowy) nie przerywac combo zeby sie nie mogl zregenerowac
 
Back
Top