Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

narazie musze skonczyc strone dla jednego kolesia, jutro prawdopodobnie znowu bede gnil caly dzien przy kodzie, mam pare pomyslow na poprawki, najwczesniej pojutrze wieczorem kolejne testy


zdr!
 
Pervert - Aha. Nie mam komentarza na opisanie twoich słów. Idę do szkoły, ale nawet nie wiesz jakiej, a ty masz pewnie 40 lat i troje dzieci.
 
wracam wlasnie do pracy nad gra, a tu w ciagu 5 minut mam 2 osoby zarejestrowane


bardzo przepraszam, narazie testy zamkniete, blokuje resjetracje...
 
dodam w stojce opcje:

-chron glowe

-chron korpus
-blokuj niskie kopniecie

poprawie balans poddan
poprawie sytuacje obalenie vs kopniecie
dodam "modyfikator trudnosci zmian pozycji xD", tak zeby zdobycie dosiadu nie bylo tak samo latwe jak przejscie gardy do pol-gardy

dodam starzenie sie
wyeliminuje znane mi bledy

dwa moze trzy dni, zalezy ile bede mial czasu bo pracuje jeszcze nad czyms innym...
 
z ostatnich testow sporo wyciagnalem, mam nadzieje ze nastepne wersje bede juz w miare grywalne :)
 
ale opcje obrony to zrób razem z opcją ataku. W sensie wybierasz co bronisz i co atakujesz.
 
Jednorazowo aktywowane opcje obrony konkretnej części ciała nie mają sensu. Podczas gry nie masz pojęcia co za chwilę zrobi przeciwnik. Dowiadujesz się o tym co zrobił dopiero po fakcie. To będzie wyglądało, jak walka z zasłoniętymi oczami: gość mi się rzuca do nóg, żeby obalić, a ja w obronie...zasłaniam gardą głowę. Trochę komedia :-)
 
bedzie dobrze, zobaczysz



to zablokuje kolesi co tylko kopali, lub tylko boksowali, bo sa przewidywalni
wczesniej nie mogles kolesia powstrzymac nawet jak wiedziales co bedzie robil :P

zostanie tez obrona pasywna, jesli ja rozwiniesz bedziesz mogl na niej polegac i bedzie dzialac np gdy wybierzesz zeby atakowac
 
Hej!



Wprowadzilem kilka zmian do gry, wszystkich chetnych zapraszam:

http://dufia.ayz.pl/lionspride/pl/start/creatafighter/

lista zmian:
-dodane opcje bezwzglednej obrony w stojce
-jesli przeciwnik kopie, zwiekszona jest szansa na obalenie
-i inne mniej interesujace

testy potrwaja tak dlugo jak to mozliwe, zalezy od ilosci bledow i stanu balansu...



zdr!
 
przypominam ze mozna toczyc kilka walk rownolegle







jak zawsze prosze o informowanie o bledach itp
 
ciagle pojawia sie blad ze zduplikowanymi walkami w archiwum, postaram sie to wyeliminowac na nastepne testy ;)
 
dałoby się zrobić aby okno automatycznie przewijało się w dół w czasie walki?
 
jedna z rzeczy ktore planuje dodac ;)



Tar, dodam opcje wystalania prywatnych wiadomosci
 
nie wiem czy tak ma byc, bo 1wszy raz w to gram, ale zawsze jak jestem w dystansie i wezme niskie (czy jakiekolwiek) kopniecie to i tak dostaje strzala z lapy







postaci dalem bazowo tajski i sporo w kopanie
 
Back
Top