Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

dufia

Shark Fights
Featherweight
Hej!


Wkraczam powoli w kluczowy etap prac nad moja gra przegladarkowa. Poskladalem wszystko do "kupy" i wyglada, ze chodzi tak jak powinno, jednak do konca daleka droga. Testy, balans, wprowadzanie kolejnych funkcji itd...


Zastanawialem sie, czy na forum znajde tak z 10-15 osob, ktore zechcialy by mi pomoc? Mam na mysli zamkniete testowanie gry.


W ciagu kilku dni moglibysmy wystarotwac.


Ktos sie zglasza do pomocy? To nic nie kosztuje :)


zdr
 
mamy 3



nie wiem ile wyciagnie moj hosting, wiec pierwsze 10 osob na pierwszenstwo, jak bedzie git dopiszemy wiecej
 
Dobra Panowie, dziekuje za odzew!
Narazie wystarczy. Lepiej za malo niz za duzo. Jak bedzie dobrze to napewno zwerbujemy wiecej :)

Za dzien, dwa odezwe sie tutaj i rozpoczniemy zabawe :)



zdr!
 
Kolego, zakładam, że znasz, ale jeśli nie, to zerknij na www.mmatycoon.com, bo to najlepsza przeglądarkowa gra mma. Może znajdziesz coś, co Ci się przyda.
 
naiver
Dzieki, sam nie gralem, ale znam zasady gry :)



Nilg
Najpierw pierwsze testy, moze sie okazac ze pomysl jest nietrafiony, lub uzyta technologia niewystarczajaca :)
 
To, stary, polecam. Osobiście ciężko mi wyobrazić sobie cokolwiek lepszego niż mmatycoon i jeśli poważnie podchodzisz do tematu, to zapoznaj się dokładnie, bo warto. Jeśli się okaże, że pomysł chwycił i wiesz, jak go rozwinąć, ale brakuje Ci np. środków na to, uderz do mnie na priva. Powodzenia.
 
Back
Top