Ktos chetny do testowania nowej gry mma?

w klubach bedzie mozna organizowac wspolne treningi i dodatkowo podwyzszac umiejetnosci


federacje jak to federacje, ale to raczej dalsza przyszlosc, kluby beda juz niedlugo
 
Lopez nudny decyzjoner, nie ma rady na jego pokonania, a ja dokoncze te walki co mam i ide
 
wypunktowalem lopeza jak cie to pociesza ;p







edit:



- przydaloby sie poprawic sprawy rankingowe, bo wygralem z lopezem, bylem 1wszy, potem przegralem z kims z dolu, to on wskoczyl na 1wsze a ja na jego 10te :D



- czasem jak kopie na korpus badz niskim kopnieciem, to na wrogu pokazuje kolejny cios w glowe, albo powtarza slowo kopniecie np. swietne kopniecie kopniecie na korpus
 
tak dziala ranking, jak pokonasz najlepszego jestes pierwszy, jak przegrasz ze slabszym, spadasz nizej :D
 
dawaj ostatnia walke i koniec na dzis :D







edit:



nie wiem czemu, ale jak lopez mnie wyzywa to nie moge przyjac walki
 
chyba na tym zakonczymy na dzisiaj, przy okazji sprobuje to naprawic na nastepny raz :)
 
dobranoc :) na za tydzien powinna byc BETA 24/7, bedziecie grac ile wam sie podoba xD
 
prawdopodobnie bedzie jeszcze jedna proba generalna przed otwarciem bety, trudno mi okreslic kiedy, zostalo duzo do zrobienia
 
hmmm
-poprawilem blad ktorego doswiadczyliscie w przypadku wklejenia calego adresu z youtube do pola na muzyke
-dodalem fukcje ktora zapamietuje ostatnia pozycje akordeonu(to takie ruszajace sie menu na stronie zawodnika), troche sie z tym pomeczylem :D
-od 2 dni pracuje nad klubami, a to ma byc dosyc wazna funkcja wiec jest duzo do roboty(dodadza mozliwosc wspolnych treningow i sparingow)

pozostana mi jeszcze zmiany w silniku walki(raczej kosmetyczne narazie), dodanie kilku innych rzeczy w layoucie strony i poprawienie niektorych, dodanie forum dyskusyjnego, moze zdecyduje sie napisac tez typer i napewno wpadne jeszcze na kilka pomyslow podczas pracy

ehhh a to dopiero poczatek xD
 
Back
Top