Kto zawalczy na KSW 44?

messifc

PLMMA
Flyweight
ksw44.GIF


Na 100% dojedzie na tej gali do walki Wrzosek vs Koike.
A Wy kogo jeszcze widzielibyście na tej gali i z kim???
Piszcie !!!
 
Arianka, bo będą chcieli pokazać, że mają dla niej więcej walk, żeby ją zatrzymać
Pewnie Materla dostanie jakiegoś ogórka na odbudowanie
Poza nimi nie wiem, bo zawodników w stajni KSW jest tak wielu, że straciłem orientację
 
Anzor. . Gracjan Szadziński . Ten Niemiec dla kogos do obicia, kaszubowski, walka debiutantow . I tyle w yemacie. W sumie nie jara mnie już rozkminianie kto tam zawalczy . Skoro niby nie ma dostępnych wolnych zawodnikow, a jak sie okazują że są to idą do jakiego pfc albo jakiejś afrykańskiej federacji. Tyle jest warte te całe nasze ksw
 
Bez rywala Materla, więc dla niego widziałbym byłego zawodnika UFC Alberto Uda czarny pas w BJJ, były zawodnik UFC. Moim zdaniem mogłaby być dobra rzeźnia. Uda co prawda w UFC rekord 0-2, ale sporo krwi napsuł swoim rywalom w pierwszych rundach. Podobne warunki do Askhama 1.90, lubi walki w klinczu, często rani swoich rywali kolanami.
Chętnie zobaczyłbym też Rajewskiego. Przegrać z Parnasse to żaden wstyd, więc może kolejne podejście do walki z Wolańskim.
Gala nad morzem, więc Kaszubowski z Gdyni po efektownym debiucie powinien otrzymać kolejną szansę. Mój typ Paul Lawrence.
Na gali też chętnie zobaczyłbym innego Irlandczyka Fieldsa. Dla niego dałbym nowy nabytek KSW Prado jako oficjalny eliminator do walki z Tomkiem Narkunem o pas LHW.
Szadzińskiego przetestowałbym z Vaso Bakoceviciem.
Z chęcią zobaczyłbym też Filipa Toe w starciu z Łukaszem Ćwikłą.
 
A ja bym zobaczył Daniela Omielanczuka z De Friesem jak nie na tej to na następnej gali i chuj, Daniel z miejsca po pas.
 
Back
Top