Kto zawalczy na KSW 41 ?

Ja ostatecznie rozpiskę KSW 41 widziałbym tak:

Borys Mańkowski vs Mukhamed Berkhamov
Popek Monster vs Tomasz Oświeciński
Marcin Różalski vs Karol Bedorf
Artur Sowiński vs Kleber Koike
Marcin Wrzosek vs Roman Szymański
Damian Janikowski vs Vaso Bakocevic
Grzegorz Szulakowski vs Mansour Barnaoui (Kamil Szymuszowski)
Fernando Rodrigues Jr. vs Michał Włodarek
Anzor Azhiev vs Marcin Bilman
Filip Wolański vs Łukasz Rajewski
Maciej Kazieczko vs Gracjan Szadziński
 
Może troche popłyne ale dawać Jake Shieldsa Borysowi. Nie ma chyba wyłącznościówki teraz. Zestawienie jak najbardziej sportowe i ciężko byłoby się o coś dojebać.
Może nawet Diazy by się pojawili w narożniku. Ciekawe czy Bilman wtedy też byłby taki wyrywny.
 
Może troche popłyne ale dawać Jake Shieldsa Borysowi. Nie ma chyba wyłącznościówki teraz. Zestawienie jak najbardziej sportowe i ciężko byłoby się o coś dojebać.
a po co KSW to? przeciez Shields sklada Borysa jak parcelka, a na chuj im taki mistrz? do tego Jake za 10 tysi nie pojdzie walczyc do KSW
 
Może troche popłyne ale dawać Jake Shieldsa Borysowi. Nie ma chyba wyłącznościówki teraz. Zestawienie jak najbardziej sportowe i ciężko byłoby się o coś dojebać.

PFL od stycznia startuje chyba z tą ligą, a Shields jest ich najlepszym polsrednim. Jesli bedzie to wygladalo tak jak Sefo zapowiadal to raczej nie zamieni PFL na KSW.
 
PFL od stycznia startuje chyba z tą ligą, a Shields jest ich najlepszym polsrednim. Jesli bedzie to wygladalo tak jak Sefo zapowiadal to raczej nie zamieni PFL na KSW.
Po prostu mi się zamarzyło :tongue: no ale raczej będzie tak jak mówisz :wink:
 
Zawalczy Janikowski, Szuli, Raju, Wolański, Wrzosek, Szymański oby Andryszak i Redmond :D chuj wie kto z kim itp. Ale to chyba nierealne, bo jakby nie patrzeć to 7-8walk wypisałem, a to już by była cała gala :D
 
Zawsze ogłaszają TBA i jakoś kurwa zawsze wypada przed galą. Pierdole taki cyrk.

A ja się nie dziwię, skoro potrafią zakontraktować mu nawet kilka walk jednego dnia, i to na różnych galach. Widać, że jest cholernie ambitny, ale chyba go to przerasta. :crazy:
 
Tyberian na KSW 41 ciekawe tylko z kim ?
Na pewno nie na 41, jeżeli już ma się bić po raz kolejny w KSW to widzę go tylko i wyłącznie z Popkiem w 2018 roku jakoś, jeżeli ten oczywiście upora się z tym całym Strachem...
 
Back
Top