Kto z zawodnikow ksw moze byc na koksie? Jak myslicie?

Jason(friday13th)

Oplot Challenge
Middleweight
Najwiekszym pewniakiem byl dla mnie karaoglu - jego cialo bylo tak geste jak z kreskowki , moim zdaniem to bylo polaczenie hormonu , tescia i czegos jeszcze
 
wydaje mi sie, ze na koksie nie jest Materla, bo chcial testow antydopingowych w walce z Mamedem, ale ten sie nie zgodzil
 
70503287.jpg
 
Raczej zdecydowana większość na czymś jedzie, ale Różal podczas pewnego wywiadu dobrze powiedział, że z wiekiem to i tak wyjdzie i się może zemścić na zdrowiu.
 
Raczej zdecydowana większość na czymś jedzie, ale Różal podczas pewnego wywiadu dobrze powiedział, że z wiekiem to i tak wyjdzie i się może zemścić na zdrowiu.
zobacz rozala budowe i rysy twarzy jak zaczynal w ksw i zobacz teraz ,uwierz mi ze to na pewno nie kreatyna
 
zobacz rozala budowe i rysy twarzy jak zaczynal w ksw i zobacz teraz ,uwierz mi ze to na pewno nie kreatyna
Różi się z tym nie kryje i mówi otwarcie że to dzięki chemii jest w stanie jeszcze trenować i normalnie funkcjonować i sam określa się mianem chodzącej tablicy Mendelejewa, zresztą ma bardzo dobre podejście do tematu koksu: chcesz to bierz , nie chcesz to nie , ale nie miej też potem pretensji że wychodzisz i dostajesz w pizdę od tych napompowanych koni :lol:jakoś tak to chyba leciało :kis:
 
Jeśli Popkowi się przyfarci i Burneika się wypieprzy w trakcie walki, to będzie na koksie.
Jeśli Popkowi się nie przyfarci, to też pewnie będzie na koksie.
 
Back
Top