Kto z naszych za ocean?

No ale skąd wiecie jak będzie z Jankiem? Też mogą go nie chcieć przez rok. Bellator nie jest w stanie zagwarantować tego, czego zawodnicy oczekują - reguralnych walk.



Czy w Zuffie jest lepiej? Jak wygrywasz - to tak. I aby się nie sparzyć - SF jest dobrym rozwiązaniem
 
Z tym Jankiem to taki przykład dałem :)



a można spojrzeć na Santiago - dwa razy dostał szansę walczył w małych odstepach czasu nie dał rady więc go pogonili. wydaje mi się że w UFC panują najzdrowsze zasady...



Wystrczy spojrzeć na Diaza, nie stawił się na konferencji, a zawodnikiem jest zajebistym i ma wysoką pozycję, bez gadania wypadl z walki...



wszystko jest logiczne i sprawiedliwe
 
bez gadania wypadl z walki...


nie na długo...:-)







Co do Bellatora jako miejsca stacjonowania naszych asów - to owszem - kiększość z wymienianych przez Was miałaby tam sporą szansę namieszać. W sumie Held tam jest i walczy nadal niedługo, więc to nasz pewniak jak narazie. Grabowski ...tu sytuacja jest lekko zagmatwana - nie wiem (i pewnie Damnian sam nie wie) ,czyemu nie zaproponowano mu kolejnej walki...Z lepszymi zapasami - Damian mógłby spokojni eodebrać pas Konradowi - ale to niestety nigdy nie nastąpi. Janek również w swej kategorii miałby realne szanse na pas. Waga cięzka i półciężka nie jest ta bardzo mocna.
 
Back
Top