Kto stawiał na Alvareza w walce z McGregorem? :)

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


giphy.gif
 
Komentarze niektorych sa calkowitym zaprzeczeniem tego co sie wydarzylo. Wniosek - walka byla ustawiona :joe:
 
A co tu stawiać jak Alvareza poddali zanim upadł na dobre a taki murzyn przez 3 rundy dostawał szansę wstania spod Nurmy że o Thompsonie nie wspomnę hehehe
 
Ja stawialem, przyznaje sie bez bicia. Jak do tej pory tylko Diaz mial na tyle twarde jaja by nie dac sie zezrec rudemu od srodka razem z psychika i wola walki, to wszystko Conor Alvarezowi zjadl gdy go pierwszy raz tylko trafil
 
Ja stawialem, przyznaje sie bez bicia. Jak do tej pory tylko Diaz mial na tyle twarde jaja by nie dac sie zezrec rudemu od srodka razem z psychika i wola walki, to wszystko Conor Alvarezowi zjadl gdy go pierwszy raz tylko trafil
Ale Diaz był 3 razy większy od rudego wiec się nie liczy
 
Wiem ze każdy jest mądry po walce itd hehe ale wrzuciłem to, bo ten materiał świetnie pokazuje jak zajebisty i nieprzewidywalny jest nasz sport. To jest w nim właśnie najlepsze :yahoo: Mamy tutaj mega specjalistów, ludzi którzy spędzili lata praktykując ten sport a i tak pomylili się o lata świetne jeśli chodzi o przebieg walki. To jest to!
 
Back
Top