Który freakowy zawodnik miałby największe szanse na zdobycie mistrzostwa UFC?

Status
Not open for further replies.

filip9111111

Jungle Fight
Light Heavyweight
Według mnie Ferrari miałby największe szanse na posłanie do snu Edwardsa, a wy jakie macie przemyślenia?
 
Według mnie Ferrari miałby największe szanse na posłanie do snu Edwardsa, a wy jakie macie przemyślenia?
dd644ac28153fbca1a6cfbad4576f9b7.jpg

ŻADEN KURWA DO TOP 15 BY SIE NIE DOSTAŁ
 
@filip9111111

Ale jak już poruszyłeś taki temat. To napiszę jakie walki bym zobaczył jako fantasty mix.

Robbie Lawler vs Soroko
Wiewiór vs Justin Geathje
Tyburski vs Ngannu
Szeliga vs Dereck Lewis

Walka bliźniaków Filipek vs Chandler

Conor vs Ferrari
Lawler vs Soroko ciekawe krwawe zestawienie. Wiewiór przeleżałby Gaethje. Tyburski mocno kopie ciekawe jak zareagowałaby noga Ngannou po kontuzji. Szeliga vs Lewis dobra walka dwóch puncherów to byłyby grzmoty wagi ciężkiej. Chandler zmiótłby Pasikonika. Conor vs Ferrari to byłaby walka roku :burnit:
 
Lawler vs Soroko ciekawe krwawe zestawienie. Wiewiór przeleżałby Gaethje. Tyburski mocno kopie ciekawe jak zareagowałaby noga Ngannou po kontuzji. Szeliga vs Lewis dobra walka dwóch puncherów to byłyby grzmoty wagi ciężkiej. Chandler zmiótłby Pasikonika. Conor vs Ferrari to byłaby walka roku :burnit:
dd644ac28153fbca1a6cfbad4576f9b7.jpg
 
Nie "im" bo to ten sam chujek.Identyczny styl pisania i pojawianie sie przypadkowo o tych samych godzinach.
 
@filip9111111

Takich jak Lawler to będę długo wspominał teraz już ta fala nawet SW zaatakuje takich ludzi typu Pimba czy jak mu tam który wygląda żywcem jak żelek z Fame mma, zawodnicy są ze społeczeństwa a one już umiera z męskości. Mega h....a
 
Na mistrza największe szanse ma Amadi bo jak pierdolnie weselniakiem to jest kaplica

Chciałbym zobaczyć:
Ferrari vs Usman
Arab vs Craig
Tuivasa vs Lupa
Kasjo vs Mayweather
Tyburski vs Whittaker
poirier vs Olejnik
Tatiana Suarez vs Lil Masti
Wiewiór vs Gaethje
Jacek Murański vs Dana White
 
Ja nie napisałem, że któryś freakowy zawodnik wygrałby z mistrzem UFC tylko kto miałby największe szanse
Ktoś wyżej napisał żaden friknie ma podjazdu pod cyrk krs1 a ty tu coś o ufc
To kurwanawet wykracza poza wszelki normy moralne i nawet fizjologom się to nie śniło Cytując klasyka
 
To już legendarne starcie na tym forum
I to ja o nim napisałem jako pierwszy :rutekajak:
I naprawdę uważam że wiewiór poddałby go
Gdy znalazł się w parterze z Khabibem czy Charlesem to widać było że ma w głowie takie "o kurwa co ja mam teraz zrobić, mamo ratuj"
On ma najgorsze umiejętności parterowe w historii wagi lekkiej w UFC, sam bym go poddał bo mam niebieski pas
 
Na mistrza największe szanse ma Amadi bo jak pierdolnie weselniakiem to jest kaplica

Chciałbym zobaczyć:
Ferrari vs Usman
Arab vs Craig
Tuivasa vs Lupa
Kasjo vs Mayweather
Tyburski vs Whittaker
poirier vs Olejnik
Tatiana Suarez vs Lil Masti
Wiewiór vs Gaethje
Jacek Murański vs Dana White
Jakby Usman dostałby gonga od Ferrariego to Ali padłby chyba na zawał. Arab vs Craig to byłaby grapplerska uczta. Tuivasa vs Lupa to też ciekawe grzmoty wagi ciężkiej oraz mają lepszą kondycję od Szeligi i Lewisa. Z chęcią oglądałbym jak Don Kasjo punktuje dziadka odcinającego kupony. W końcu by ktoś Whittakera skopał. Odpowiedni przeciwnik dla Soiriera chociaż i tak mógłby tą walkę przegrać. Amerykańskie vs polskie zapasy u kobiet. Murański vs White to byłby wspaniały old school pokazaliby młodym co to MMA
 
Jakby Usman dostałby gonga od Ferrariego to Ali padłby chyba na zawał. Arab vs Craig to byłaby grapplerska uczta. Tuivasa vs Lupa to też ciekawe grzmoty wagi ciężkiej oraz mają lepszą kondycję od Szeligi i Lewisa. Z chęcią oglądałbym jak Don Kasjo punktuje dziadka odcinającego kupony. W końcu by ktoś Whittakera skopał. Odpowiedni przeciwnik dla Soiriera chociaż i tak mógłby tą walkę przegrać. Amerykańskie vs polskie zapasy u kobiet. Murański vs White to byłby wspaniały old school pokazaliby młodym co to MMA
:tellmemore::conorsalute:
 
@ziomeq
@filip9111111

Mając ochotę na Kasjo vs Floyd jednak się różnimy. Ja już nie potrafię patrzeć na boks mordki. :cool:

Gdyby z niebios zszedł drugi Tyson to wtedy, ale nawet gdyby zszedł to dziś HW boksu to śmieszne grubaski z Maca więc nawet on by mnie nie ruszył.


Dlatego mega wk...a mnie ten boks na freak MMA.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top