KSWTV/Ipla - zwrot kasy

KSWTV po raz drugi mnie zawiodlo swoimi lagami, od walki Saidow-Mankowski musialem siegnac po nielegalne lacze ktore smigalo lepiej od kswtv w tym momencie i prosze mi nie pierdolic o slabym laczu bo mam 34 MBit/s na kablu i przegladarke Chrome ,ktora byla jedynym obciazeniem na kompie.
 
u mnie też cięło co kilka sekund na sekundę. Nie wykupię już PPV. reklamacja złożona.
 
@zbychumm



"34 MBit/s na kablu i przegladarke Chrome"



No wlasnie Chrome:) Sprawdzales inne przegladarki? Wyglada na to, ze nie tylko u mnie chrome sobie nie radzil z transmisja mimo szybkiego lacza , a pod IE wszystko smigalo az milo (nie sadzilem ,ze kiedys to napisze.... i dodam ,ze pod chromem sprawdzalem wszystkie 3 dostepne rozdzielczosci i dupa. Ponowilem takze testy w okolicach polowy gali, fatall errory i lagi mialy miejsce ponownie) . Tak wiec nastepnym razem dla zagranicznych nie majacych innych opcji (oprocz bojkotu rzecz jasna;) ) polecam zainstalowac kilka roznych przegladarek na wszelki wypadek heh. Choc mam nadzieje ,ze pod wplywem reklamacji ksw jednak cos z tym zrobi i poziom swiatowy bedzie nie tylko w przypadku oprawy gali.
 
Chrome, ksw.tv, netu 8 wiaderek z piwnicy przyniosłem. Przy wyjsciu zawodników do pierwszej walki ścinka, wróciłem na ten pierwszy mocny cios. Potem wszystko bez najmniejszej zmułki na HD. Równocześnie odpalony czat, forum i sherdog.
 
Ktoś oprócz mnie pisał maila z reklamacją? Dostał ktoś odpowiedź? Ja wysyłałem na adres [email protected] oraz za pośrednictwem formularza na stronie i niestety bez odezwu. Nie odpuszczę tego tak łatwo bo strasznie mnie wkurwiają takie sytuacje. Nie chodzi o te 4 dychy, tylko o to, że męczyłem się z trefnym streamem podczas gdy pirackie chodziły elegancko, przez co przyjemności żadnej ze śledzenia gali nie miałem. Jeżeli mnie zleją to takiego wała następnym razem kupię a nie ppv a i paru znajomym odradzę zakup...
 
Sorry, za post pod postem, ale dostałem odpowiedź o treści:
Szanony Panie Krzysztofie,

zgodnie z regulaminem, który Pan zaakceptował, punktem 5, paragrafu V reklamacja, która została złożona po zakończeniu wydarzenia nie przysługuje zwrot opłaty.



<br clear="all" />

pozdrawiamy,
KSW TEAM.

Rzeczywiście, jest taki punkt z regulaminu i musicie przyznać, że ten termin na zgłoszenie reklamacji jest trochę z dupy wzięty. Jako, że nudzę się w pracy poczytałem trochę fora prawne i wynika z tego, że mogą wyznaczyć dowolny termin na zgłoszenie reklamacji. Z mojego punktu widzenia ustalenie takiego terminu na czas trwania wydarzenia ma na celu proste pozbycie się problemu zgłaszanych reklamacji. Napisałem kolejnego maila o takiej treści :



Zgodnie z polskim prawem czas na złożenie reklamacji usługi powinien umożliwić jej złożenie, ustanowienie tego czasu na okres trwania transmisji mi to de facto uniemożliwia, albowiem usługa którą zamówiłem nie dobiegła jeszcze końca. Podczas trwania gali jako miłośnik mieszanych sztuk walki starałem się transmisję "postawić na nogi", niestety bezskutecznie. Czarę goryczy przelał jeszcze fakt, że z udzielonych mi informacji wynika, iż pirackie streamy działały bezproblemowo, podczas gdy ja uczciwie płacąc za transmisję nie miałem możliwości z niej skorzystać. Uważam więc, że mam prawo czuć się oszukany.

Takie działania nie wpływają dobrze zarówno na wizerunek samej organizacji KSW jak i witryny KSWTV.com. Informuję, iż jeżeli zostanę zbyty punktem z regulaminu, który nie ma pokrycia w praktyce nie omieszkam przy okazji transmisji następnego wydarzenia PPV opisać swojej historii znajomym oraz na odpowiednich forach tematycznych, co zapewne poskutkuje rezygnacją z zakupu sybskrypcji przez znaczną część osób, które się z tą historią zapoznają.



Ponownie jako wierny fan KSW i miłośnik MMA zwracam się z prośbą o uczciwe traktowanie.
Zobaczymy czy będzie jakaś odpowiedź i jak tak to jaka. Chociaż szczerze mówiąc to już straciłem nadzieję na odzyskanie kasy. Jeżeli moje przypuszczenia się potwierdzą, to przy następnej takiego wała wykupię a nie transmisję i z czystym sumieniem będę oglądał poprzez pirackiego streama.
 
Z tego powodu tak czekałem na informację o dostępności KSW w sieciach kablowych żeby nie musieć korzystać z takich wynalazków jak ipla czy kswtv, ja raz składałem reklamację na działanie ipla, Polsat serdecznie spuścił mnie na drzewo, czego efektem było podpisanie umowy z UPC i pozbycie się CP, oczywiście dzwonili ale wtedy ja ich spuszczałem na drzewo :].
 
Ciąg dalszy mojej walki o sprawiedliwość ;)



Odpisali na mojego maila, że w związku z tym iż ich infrastruktura nie wykazała żadnych problemów w transmisji reklamacja mi nie przysługuje. Ja w międzyczasie opisałem sprawę na forum prawnym i ktoś mi odpisał, że w jego opinii zapis w regulaminie mówiący, że reklamację można zgłaszać tylko w trakcie trwania wydarzenia jest niezgodny z prawem, poradził mi też, żeby spróbować postraszyć UOKiK-iem.



Napisałem kolejnego maila, że nie interesuje mnie co wykazywała ich infrastruktua, tylko co wykazywał mój telewizor. Do tego zgodnie z poradą z forum prawnego postraszyłem ich tym UOKiK-iem. Narazie bez odezwu. Poczekam do jutra, jak nie odpiszą to rzeczywiście chyba zgłoszę to do urzędu. A co mi tam, ostatnio w pracy i tak się nudzę bo trochę martwy okres ;) A nuż jak ich trochę pomęcze to trochę bardziej przyłożą się do jakości transmisji.
 
Krzychu nie ganiaj sie z nimi przez emaile, zakladasz sprawe na paypalu i opisujesz problem, pp zwroci ci kase na bank ale musisz miec niezbite dowody w postaci swiadka, screena itp



W moim przypadku jakosc obrazu i glos byl, tyle ze lagowalo troche, a z tego powodu nie bede robil szopek bo transmisje mialem.
 
Zbychumma dobrze mówi, kiedyś podczas jednej z gal nie działał mi stream i napisałem po prostu do PayPala i poszło szybko ze zwrotem kasy
 
dpisali na mojego maila, że w związku z tym iż ich infrastruktura nie wykazała żadnych problemów w transmisji


Jeśli piszą prawdę to jest to co mówiłem - coś po drodze do Ciebie było nie tak, więc co ma ich to obchodzić?
 
do mnie do dziś nie doszła żadna wiadomośc od KSWTV. Ani przepraszamy, ani nic że wina lezy po mojej stronie, ani pocałuj mnie w dupe. 40zł to nie majątek, niech się nachapią złodzieje., Nastepnym razem będe legalnie nielegalnie oglądał na streamie.
 
coś po drodze do Ciebie było nie tak, więc co ma ich to obchodzić?


Może to, że po drodze do czegokolwiek innego z pirackimi streamami na czele wszystko było widać w porządku, a z KSW jest taka sama śpiewka co galę?



A może, że mają zasrany obowiązek oddać wszystko co do grosza, jeśli usługa nie zostaje wykonana? Rozumiem że, gdyby tobie budowlańcy nie zrobili umówionej roboty, bo dajmy na to, piorun by im walnął w betoniarkę, ty i tak byś im zapłacił?
 
dpisali na mojego maila, że w związku z tym iż ich infrastruktura nie wykazała żadnych problemów w transmisji


Jeśli piszą prawdę to jest to co mówiłem - coś po drodze do Ciebie było nie tak, więc co ma ich to obchodzić?




Jak pisałem - sprawdzałem prędkość łącza, sprawdzałem inne streamy na innych stronach w wysokiej jakości - nic nie cięło, elegancko chodziło. Tylko kswtv zacinał się obraz co chwilę ( dźwięk był płynny ). Czy to ich wina - nie wiem, nie obchodzi. Ja spełniłem wymagania w regulaminie - tj. miałem łącze o odpowiedniej przepustowości i odpowiedni sprzęt. Z mojej perspektywy reszta mnie nie obchodzi, to oni powinni ewentualnie dochodzić kto inny zawinił.




do mnie do dziś nie doszła żadna wiadomośc od KSWTV. Ani przepraszamy, ani nic że wina lezy po mojej stronie, ani pocałuj mnie w dupe. 40zł to nie majątek, niech się nachapią złodzieje., Nastepnym razem będe legalnie nielegalnie oglądał na streamie.


Pisałeś pewnie bezpośrednio na adres, który znalazłeś w stopce na dole strony. Ja też na początku napisałem i nie dostałem odpowiedzi. Dopiero wczoraj skorzystałem z formularza wysyłania wiadomości, który można znaleźć bodajże w podstronie pomoc techniczna i tego samego dnia dostałem odpowiedź. Wydaje mi się, że warto im potruć dupę chociażby dla zasady. Im więcej ludzi da im znać, tym bardziej się przyłożą do następnej transmisji. Mój problem raczej nie jest odosobniony.








Krzychu nie ganiaj sie z nimi przez emaile, zakladasz sprawe na paypalu i opisujesz problem, pp zwroci ci kase na bank ale musisz miec niezbite dowody w postaci swiadka, screena itp



W moim przypadku jakosc obrazu i glos byl, tyle ze lagowalo troche, a z tego powodu nie bede robil szopek bo transmisje mialem.


Ja nie płaciłem przez paypala, tylko przez tą drugą opcję, tj. bodajże dotpay, w wiadomości od nich dostałem info, żeby w razie reklamacji pisać bezpośrednio do dostawcy usługi.
 
Ja wykupiłem na Ipli, chciałem oglądać przez samsung smart TV, po pierwszej walce wyłączyło i już do końca nie działało, dzwoniłem do ipli w trakcie i powiedzieli że znają problem, wysmarowałem od razu maila gdzieś w połowie gali, we wtorek odpisali że zrwócą kase i dodatkowo 9,99 na film na ipli. Gali nie obejrzałem na żywo, ale chociaż kase zwrócą.
 
Back
Top