ksw32

goom

Oplot Challenge
Featherweight
Witam jakos zawsze staram sie trzymac z dala od publicznych wystapien;) ale jakos nie moge znalezc informacji jaka chyba niezbyt oficjalnie podalo ksw... na plakacie promujacym ksw london znalezli sie dwaj poprzedni przeciwnicy Mameda... czyzby Falcao vs Cooper
 
To nie będzie 32 tylko 33 to po pierwsze. Po co zakładasz nowy temat? Żeby się dowiedzieć czy walczy Falcao z Cooperem? Bez jaj...
 
Sory jak juz wyslalem zorientowalem sie w cyferce... po 2 jestem nowy I nie bardzo jeszcze to ogarniam,
 
Sory jak juz wyslalem zorientowalem sie w cyferce... po 2 jestem nowy I nie bardzo jeszcze to ogarniam,
To zacznij ! To forum jest jak Sparta, nie ma taryfy ulgowej ! A co do twojego pytania to do rozpiski ksw 33 dołączył Falcao, Cooper i Thompson. Ale o tym czy tych dwóch pierwszych zawalczyć ze sobą możemy stwierdzić jedynie na podstawie poszlak a nie konkretnych faktów :)
PS: następnym razem poszukaj tematu z pytaniami, a nie rób nam tu bałaganu ;)
 
ory jak juz wyslalem zorientowalem sie w cyferce... po 2 jestem nowy I nie bardzo jeszcze to ogarniam,
Glowa do gory. Jesli chodzi o KSW, a w zasadzie o MMA w ogole, to kto i z kim bedzie walczyl na pol roku przed gala prowadzi wylacznie do rozczarowan :wink:
 
Back
Top