KSW28 - trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siemaneczko wszystkim ! Przedstawiam kolejny film który wyszedł spod mojej myszki i klawiatury ;d Nieoficjalny (niestety) trailer KSW 28 ;) Oglądać, łapkować, udostępniać, komentować ;D Pozdro!! :)



https://www.youtube.com/watch?v=ofBDpF3TWqs
 
Troszkę krótko, ja preferuję takie dłuższe produkcje. Ale jak zawsze dobra robota :-)
 
Czcionka, której używasz wydaje się jakaś taka zbyt prosta, mało finezyjna. Początek zbyt smutny. Może jakby Paweł Nastula ogłosił definitywny koniec kariery, to by mi bardziej pasowało - gdyby Bedorf posłał naszego mistrza olimpijskiego na emeryturę czy coś w ten deseń. No i też troszeczkę za krótkie. Rozumiem, że takie było założenie, ale jak już miało być to niecałe półtorej minuty, to mogłeś poświęcić ciut więcej czasu innym zawodnikom, mniej Karolowi. Reszta spoko.



Czepiam się trochę, ale Ty już nie jesteś amatorem i wymagam więcej. :-)
 
Czcionka akurat idealna. Początek mi się nie podobał, reszta zajebistość.
 
Podbijam, trochę zbyt krótko. Ale jak dla mnie okej, zgodziłbym się tylko z w/w, że początek odrobinę ponury.
 
Jak na tak krótki to na tą chwilę odpowiednio wprowadzający i przekazujący kto walczy. Pytania jeszcze z kim zawalczą ;-)



Montaż "full profeska" :-)
 
Gratulację :-) Możesz zdradzić jak szukasz muzyczki do filmików? Przeszukujesz yt czy na jakiś forach ?
 
Dzięki Wam za komentarze! :-)

Czepiam się trochę, ale Ty już nie jesteś amatorem i wymagam więcej.




I o to chodzi, prawidłowo ;)




Możesz zdradzić jak szukasz muzyczki do filmików? Przeszukujesz yt czy na jakiś forach ?


YouTube :) Kanał Trailer Music World i ogólnie w wolnej chwili przeglądam, przesłuchuję różne 1/2/3-godzinne mixy takiej muzyki :)
 
Muzyka z początku faktycznie jakby Nastula umarł po tej walce. Ale potem jest już lepiej. Najlepsze jest to, że oficjalny trailer ksw 28 i tak pewnie będzie zdecydowanie gorszy od Twojego.
 
Montaż ok wszystko fajnie połączone czcionka też mi się podoba. Teraz rzeczy , które moim zdaniem są na minus muzyka- smutna nostalgiczna ja od trailerow oczekuje innej muzyki takiej, która zachęci do obejrzenia podkreci to co jest na filmiku. Ta muzyka sprawia, że te momenty wydają się o wiele mniej widowiskowe niż były w rzeczywistości, a Karol Bedorf wychodzi na nudnego zawodnika. Za dużo też samego Karola, a za mało innych. Powodzenia w dalszych pracach.:-)
 
Wszystko bardzo fajnie, przez chwilę zapomniałem, że to nieoficjalna produkcja. :-)


PS. Będzie klatka czy ring teraz? Bo chyba wyleciało mi z głowy.
 
Aż się szkoda zrobiło Nastka, oby facet dostał tą ostatnią walke z Pudzianem. Sam materił krótki, ale bardzo fajnie zmontowany ; )
 
Najlepsze jest to, że oficjalny trailer ksw 28 i tak pewnie będzie zdecydowanie gorszy od Twojego.


Haha, miłe słowa :) Dzięki ! :)



Dziękuję wszystkim za komentarze i zapraszam do oceny nowego filmu ! :-)
 
Back
Top