KSW25 - trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Mój najnowszy film, dawno nic nie było na tym kanale, pora coś zacząć działać. :)) Mile widziane komentarze i krytyka (konstruktywna oczywiście ;)) Dzięki i pozdrawiam !! :)
 
Fajny podkład muzyczny :) co to za melodia?



Na moje oko laika - graty :-), czekam na coś dłuższego.
 
Szkoda, że nie wstawiłeś zawodników TBA, bo trochę tak jakby lizało się własne jajka. Ale piona za włożoną pracę.
 
Swietne jak zwykle. Niestety ta porywajaca lecz patetyczna rownoczesnie muza brzmi groteskowo w zestawieniu z tym co chca nam zaserwowac.
 
Nie słuchajcie malinowskiego. Przekręca moje zdanie, pisałem o określeniu KSW logic a on przerzucił to na forum.
 
q19.png
 
Ale dupoliz...Kontynuuj swoja prace u podstaw Mahonek to ci Kawul i Lewy uzywany suspensor Mameda podaruja w nagrode.



Co za młodziez....
 
Jest dupolizem bo widzi coś inaczej niż Ty? Cóż za dojrzałość.



A w temacie to promo daje radę. Pamiętam Twoje pierwsze prace i widać postępy.
 
Dzięki wszystkim za opinie i tym debatującym o Mahonku za nabijanie postów w moim temacie - fejm rośnie ;) hehe

Fajny podkład muzyczny :) co to za melodia?




Rozwiń opis filmu ;)




Fajne ale za krótkie, trza by poczekać aż cała karta będzie znana :)


Nie chciałbym wypuszczać trailera który za kilka dni nie będzie aktualny ;) (Wiesz chyba o co mi chodzi ;))
 
Będziesz jeszcze robił nową wersję jak wszyscy zawodnicy będą znani ? Czyli tak na 3 dni przed galą :-)
 
jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądalo tegoroczne otwarcie , jak dla mnie powinni siegnąc po głos pride , panią która prezentowała zawodników . moze ktos wie o kogo chodzi







ok mam to
 
Przecież ostatnio Wójcik darł ryja w podobny sposób :) Czy się myle?
 
Back
Top