KSW wróci z ringiem?

Nestoor

BAMMA
Light Heavyweight
Odgrażali się, że ring będzie na Londynie .... mam nadzieję, że blefowali.

Dziś obejrzałem walkę PAUL BUENTELLO vs RAMEAU THIERRY SOKOUDJOU na Abu Dhabi Warriors

Masakra co się działo z tymi linami. Przypomniało mi się, że KSW kiedyś też tak miało. Łapanie się za liny, wystawianie głowy poza, Thierry wypadł nawet za ring i nie chciał wrócić parodia, parodia.

Co KSW chce osiągnąć rigngiem ? Przypomnieć żenadę jaka się działa ??
 
No ja pamiętam jeszcze wywiady gdzie mówili, że KSW kojarzy się z białym ringiem i będą do tego wracać. Ominęło mnie gdzie mówili, że ring nie wróci?
 
Jakie lata :) była mowa o Londynie czyli całkiem niedawno. Klatka od ilu gal jest?
 
Przy pierwszych zapowiedziach wyprawy KSW na Wyspy faktycznie byla mowa o uzyciu ringu jako wyroznika. Potem, chyba glownie dzieki swietnemu odbiorowi z jakim spotkala sie klatka, wszystko umarlo smiercia naturalna. Zadnego oficjalnego dementi raczej nie bylo, ale ring raczej definitywnie przeszedl do lamusa.
 
Czasy ringu minęły, ale jakby KSW kiedyś na jakiś jubileusz (KSW 50, za 100 lat;)) chciało użyć ringu, to ja nie mam nic przeciwko. Raz na jakiś czas może być. Wspomnień czar ;)
 
Czasy ringu minęły, ale jakby KSW kiedyś na jakiś jubileusz (KSW 50, za 100 lat;)) chciało użyć ringu, to ja nie mam nic przeciwko. Raz na jakiś czas może być. Wspomnień czar ;)
nie no raz na 15 lat jak wróci, to nic się nie stanie ;)
 
Czasy ringu minęły, ale jakby KSW kiedyś na jakiś jubileusz (KSW 50, za 100 lat;)) chciało użyć ringu, to ja nie mam nic przeciwko. Raz na jakiś czas może być. Wspomnień czar ;)
Zdupcaj.
 
Back
Top