KSW TV

amen20

Maximum FC
Lightweight
Chciałem zapytać ludzi którzy wykupili dostęp jaki mieli odbiór podczas gali. Jak z jakością, dźwiękiem i płynnością transmisji ?



Ja wykupiłem dostęp, co do jakości - była niezła ale... Nie dało się tego oglądać ze względu na ciagłe przerwy, zawieszanie się i opóźnienia w transmisji. Musiałem odpalać streama podesłanego przed dobrego człowieka z forum. Łącze mam porządne, oglądałem za granicą.
 
Nie narzekaj bo Martin powie że ma Cie w dupie, pewnie wtyczka zła czy coś:-)



A powaznie to wykupiłem 24 w tym całym KSW TV i w połowie openingu mi wtedy ścieło i tyle obejrzałem, a też mam szybkie łącze. Wiele osób teraz też narzekało że ścinki były kilkuminutowe. Niby tylko 7zł ale cholernie to irytuje. Mogliby coś z tym w końcu zrobić bo to sie nie sprawdza, ciągle coś szwankuje.
 
ja mam prędkośc 10 mega i chodziło bez jakichkolwiek zarzutów w jakości hd. Nie tak dawno miałem 2 mega i na ipli także w hd śmigało bez zarzutu.
 
Ja wykupiłem 25 za to 7zł i z moim łączem 25mb, z zainstalowanymi wszystkimi wtyczkami i aktualizacjami no niestety męczyłem się oglądając undercard bo się trochę cieło. Ścinki były tak co 3 min na 30 s i niestety ucinało to 30 s walki. Wcześniejsze PPV zawsze kupowałem na Ipla i nie pomyślał bym, że kswtv wypadnie gorzej niż ipla.



Aha i te ścinki zaczęły się tak od 2 walki undercardu, pewnie jak więcej osób wbiło na ich stronkę
 
u mnie to wgl nie otwierala sie strona kswtv ,tak jakby padly serwery ,zadzialalo dopiero na druga walke uc i tez cielo jak cholera.nigdy wiecej tego szajsu ,wole juz iple.
 
U mnie nie działalo w ogóle, zdąrzyłem w ostatniej sekundzie wykupić iple i zobaczyć walki undercardu, nigdy więcej kswtv
 
Ja wlasnie produkowalem sie w temacie z wynikami ogladalnosci, ale powtorze. Wykupilem subskrypcje za 7 dolarow, test wypadl bardzo dobrze mimo kiepskiego raczej lacza. Sprawdzilem kiedy rozpoczela sie gala i wszystko smigalo bez zarzutu. Gale ogladalem na Polsacie. Po gali chcialem obejrzec konferencje lecz nie bylem juz w stanie sie zalogowac. Potem dowiedzial;em sie, ze i tak VOD nie pozwala na ogladanie z angielskim komentarzem ( kompletnie tego nie rozumiem ) Kilka maili do administratora pozostalo bez odpowiedzi. Zlozylem reklamacje za posrednictwem Pay Pala i dzisiaj dostalem zwrot pieniedzy. Reasumujac jesli problemy techniczne zostana rozwiazane a subskrypcja bedzie pozwalala na ogladanie konferencji i korzystanie z VOD w jezyku angielskim to wykupie i przy kolejnej okazji. Obawiam sie tylko, ze jesli wiele osob, zwlaszcza obcokrajowcow mialo podobne do moich problemy to moga sie zrazic na przyszlosc.
 
Faktycznie vod na początku było tylko w PL, ale chyba dzień później już było dostępne w obu językach. Wbiłem przed chwilą na kswtv i do tej pory mogę obejrzeć galę :-) vod miało byc przez 3 dni tylko :) dla mnie bomba
 
Przy moim necie 10 mb zacięło mi chyba 3, może cztery razy dosłownie na kilka sekund. Dwa razy samo się odwiesiło a dwa razy nie chciałem czekać i odświeżyłem stronę. Naszczęście te przycięcia nie były podczas walk tylko w studio. Jakość HD, ale kilka razy się zmniejszyła, może to przez łącza czy coś, ale też samo spowrotem wraca do HD. Podsumowując obejrzałem normalnie całą galę i konferencję. Mimo to zawsze strach że się zawiesi w ważnym momencie.



Teraz patrzę i też moge po zalogowaniu obejrzeć całą galę w PL i ENG.
 
Mam 10 Mb i się oglądać nie dało bo co chwilę były przycięcia. Musiałem szukać streamów w necie.
 
Ja juz pisałem, ale napisze jeszcze raz w odpowiednim temacie. Walk undercardu nie dalo sie w ogole obejrzec, po kilku mintach strona sie zawiesila na 10 minut i nie mozna bylo nawet jej odswiezyc. Poprostu strona sie nie otwierala widze, ze inni tez mieli ten problem. Musialem jak poparzony szybko wykupic iple. Nigdy wiecej nie kupie ksw tv. Wstyd wychodzic z tak przygotowana usluga do ludzi. Internet mam 8mega i film testowy dzialal bez problemu. Za to na ipli ogladalem juz mmaa i 2x ksw i nie mozna sie przyczepic do nieczego oprocz slabej jakosci. Ja debil jeszcze pozapraszalem ludzi do domu, zeby te ksw promowac :D
 
Ja ostatnią gale oglądałem na ipli z tego wzgledu, że na ksw tv nie miałem opcji płacenia w PLN. Na ipli nic nie cieło i jakoś była b.dobra :)
 
Ja płaciłem 5f i jak pisałem przy necie 32 mb była beznadzieja, mam nadzieję, że wyciągną wnioski.



Reklamacje składałem, ale niestety jeszcze bez odzewu.
 
Ja jestem strasznie ciekawy angielskiego komentarza Willa i TJ'a. Można gdzieś obejrzeć walki z tego KSW z ich nawijką?
 
Zaplaciłem te 7 zł i otrzymałem transmisje pełną ścinek. Nie polecam
 
Dzięki wielkie, Vanders niezły kot. Widziałem jak na hali robił sobie zdjęcia z ring girls przy okazji macając je po tyłkach :-)
 
gdzie są te walki z ksw z angielskim komentarzem bo na tym głównym kanala nie ma
 
Ale na KSW24 też było KSW TV i jak mnie pamięć nie myli, to ludzie nie narzekali, a raczej byli zadowoleni.
 
ja mialem kswtv na ppv, nie dalo sie ogladac. Po pewnym czasie nawet w SD zaczelo przycinac
 
Skonczylem wlasnie ogladac dzieki VoRaNkowi KSW w angielskiej wersji jezykowej. Naprawde swietnie sie slucha tego duetu. Chetnie zobaczylbym jakis wywiad z Vandersem. Mam nadzieje, ze uda sie wyeliminowac problemy techniczne i liczba zagranicznych widzow KSW bedzie rosnac. Brawo Tidzej !
 
Przy łączy teoretycznie 100mb (dzielonym z całym akademikiem - efektywnie 40mb w danej chwili) miałem tylko ścinki na samym starcie przed walkami jeszcze, a jak już wystartowała transmisja to od początku do końca HD bez momentu zacięcia. Jedynie jak przechodziłem na inne karty i oglądałem miedzy walkami coś na innych stronach to jakoś spadała w tym czasie z HD na niższą. Podsumowując, jestem zadowolony z wydanych 7zł.
 
Ja mam internet 20Mb/s i Chodziło bez żadnych ścin. Nie ma to jak oglądać ksw w najlepszym na świecie wydaniu :)
 
Back
Top