KSW rozstaje się POLSATEM? VIaplay nową platformą KSW?

Luiz N

BAMMA
Flyweight
Dzisiaj poważny temat skończcie już żartami o Akopie. KSW rozstaje się POLSATEM? VIaplay nową platformą KSW? Wie ktoś cos?
 
Świetny ruch KSW 12 gal w 2022 wreszcie coś zmienili. Do pomoc Wojkowi może właściciel Shocker MMA? Strzelam a komentarz zamiast Juras i Janisz to może Turski i Borek?;)
 
Jeśli KSW będzie miało 12 gal w 2022 to może warto zrobić parę transferów do KSW z Shocker MMa moje sugestie:
- Magdalena Loska
- Róża Gumienna
- Krzysztof Gutowski
- Bartosz Fabiński
Piotr Strus
- Daniel Omielańczuk
 
Jeśli KSW będzie miało 12 gal w 2022 to może warto zrobić parę transferów do KSW z Shocker MMa moje sugestie:
- Magdalena Loska
- Róża Gumienna
- Krzysztof Gutowski
- Bartosz Fabiński
Piotr Strus
- Daniel Omielańczuk
róża?
a po co? żeby nią mate powycierali?
przecież ona w mma nie znaczy nic
 
Jeśli KSW będzie miało 12 gal w 2022 to może warto zrobić parę transferów do KSW z Shocker MMa moje sugestie:
- Magdalena Loska
- Róża Gumienna
- Krzysztof Gutowski
- Bartosz Fabiński
Piotr Strus
- Daniel Omielańczuk
Róża i Loska są mega chujowe.
Gutowski został ostatnio 2xwyjaśniony.
Fabinski zamula.
Piotr Struś taki odgrzewany kotlet trochę.
Daniel Omielanczuk zamula.

lepiej innych zawodników :)
 
No ale co to za argumenty?
Jasne Shocker MMA ostatnio większość to przegrane pojedynki ale Strus , Omielańczuk, Gutowski czy Fabiński to świetni zawodnicy.
 
Kogo by nie ściągneli to i tak nic to nie da bo robią zestawienia z dupy w przekonaniu że ludzie i tak to kupią bo to KSW.
 
Myślisz się nadchodzązmiany 12 gal w 2022 oraz pewnie ktoś pomoże Wojowi w matchamkingu. ( umówmy się zostawienie Wojka z tym po tylu fuck upach to samobjóstwo)
 
Myślisz się nadchodzązmiany 12 gal w 2022 oraz pewnie ktoś pomoże Wojowi w matchamkingu. ( umówmy się zostawienie Wojka z tym po tylu fuck upach to samobjóstwo)

Przede wszystkim jakość, a nie ilość, a jeśli chodzi o matchmaking jestem ciekaw w ilu procentach fight card zależy od Wojsława, a w ilu od włodarzy.
 
A KRS1 jak zwykle marketing robiony młotem i siekierą, opłacili artykuły na portalach z czapy np. o grach, gdzie zbierają w komentarzach totalny gnój. KSW:dobry:
 
Myślisz się nadchodzązmiany 12 gal w 2022 oraz pewnie ktoś pomoże Wojowi w matchamkingu. ( umówmy się zostawienie Wojka z tym po tylu fuck upach to samobjóstwo)
Poeta powiedział na konferencji, że barista zostaje i nikogo do pomocy nie potrzebuje. I zakomunikował to w ten sposób, że pozycja kawiarza na tym stołku jest mocna jak cholera.
 
No nie chce mi się w to wierzyć po prostu przy takiej ekspansji są potrzebni nowi ludzie do pomocy. Dla mnie ścisła kolaboracja z Shocker MMA byłaby logiczna.
Te bałkany bym wyszył może walka Drwal vs Materla na początek 2022?
Moja wymarzona karta na 1 galę w 2022.
- Mańkowski vs Ziółkowski
- Fabiński vs Pawlak
- Szymański vs Gutowski
- Rola vs Owczarz
- Akop vs Sarara
- Held vs Rębecki
 
Przy 12 galach rocznie -- i sporo okrojonych budżetach gal -- nie nastawiałbym się na więcej niż dwie walki ze znanymi/popularnymi nazwiskami na jeden spektakl.
 
Back
Top