KSW nie zatrzymuje się ! Jeden z Włodarzy KSW wypuszcza alkohol pod swoją marką !

Prese

Legacy FC
Bantamweight
1321.jpg


Informacja prasowa:

Federacja KSW z dumą informuje, że na rynek alkoholi w Polsce, a następnie w Europie i na świecie, już niedługo trafi alkohol marki 'Kavulson', którego produkcję i dystrybucję będzie nadzorował sam Maciej Kawulski, jeden z dwóch/trzech właścicieli* federacji KSW.

Marka 'Kavulson' to odpowiedź na zastój na rynku alkoholowym oraz spadek jakości serwowanych alkoholi na świecie.
Maciejowi Kawulskiegmu przyświecała idea, by połączyć tradycję z nutą szaleństwa, dlatego oprócz czystej wódki Kavulson, tworzonej według tradycyjnych receptur, w późniejszym czasie pod brandem zostaną wypuszczone 'Kavulson Freak' (wódka barwiona, twarzą marki ma zostać Popek) oraz The most Proper Twelve polish Whiskey, której twrzą zostanie sam Maciej Kawulski.


Maciej Kawulski szacuje sprzedaż swoich alkoholi na poziomie rekordowym, a sam alkohol reklamuje krótkim zdaniem, które będzie gościło we wszystkich materiałach reklamowych:

W życiu nie jest ważna liczba oddechów i łyków Whisky Proper Twelve. W życiu ważny jest każdy łyk alkoholu, który nie jest pity w dupie.


Początek sprzedaży planowany jest na Styczeń 2019. Oficjalne ogłoszenie nastąpi na gali KSW 46 w Gliwicach.


*w momencie publikacji informacji Eddie Alvarez negocjował ilość udziałów w KSW oraz długość przebywania na ekranie w filmie Patryka Vegi, stąd brak możliwości określenia ilości włodarzy władających federacją.
 
waluś.jpg


Sa już pierwsze, przedpremierowe recenzje. Kamil Waluś:

Nie no ludzie przestańcie, co miałem zrobić, kurwa zabić go ? Wolałem się napić wódki, dobrej wódki. Kavulson rozpierdala, połówka pod połówkę świniaka wchodzi jak w masełko. KTO NIE Z NAMI TEN PRZECIWKO.
 
Kolejna recenzja, to nasz tytan pracy, Mariusz Pudzianowski:

comment_vbffoNob9aNlc5hux2qpKEvFjGurA87U.jpg


Powiem tak, wypiłem setkę bez popity. Jak widać, troszeczkę mnie pozamiatało, pół dnia o soku myślałem, czuć że ma to procent jak napisane hehehe. Cierpliwy kamień ugotuje, mniej cierpliwy ugotuje bimber, tylko po co, kiedy Maciek zrobił super wódkę. Sala u Pudziana od teraz serwuje tylko Kavulson.
 
Kolejny recenzent, Marcin Różal Różalski

8a23bf8f475b59cee710bf5c6e920ccb4ef92a3d.jpg


No kurwa, możemy się gniewać rozumiesz, ale spróbowałem. Pierdolnąłemsto,dwieście bez popity rozumiesz, mówię Marcie dawaj palnik i jakiś metal. Rozgrzaliśmy blachę rozumiesz i kurwa mówię wjeb mi to w czoło. Mając już porównanie, mogę szczerze napisać, wódka piecze mniej, ale jebie bardziej, niż spalone włosy. Pędzieli to chyba na balasach kurwa, nie wiem stary, nie wiem.
 
Wojciech Mrozowski, Mmanews.pl:

wojciech-mrozowski.jpg


Wypiłem tego troszeczkę, nie dostałem tego, tak samo jak akredytacji na Gliwice, po prostu załatwiłem to swoimi ścieżkami. Podsłuchałem jak Juras mówił, gdzie mają magazyn i udało mi się ogarnąć flaszkę. Pisząc recenzję, co na pewno jest nie wszystkim się podobało, na moim parapecie wylądował Gołąb, przy nodze miał gryps 'napisz źle, nie napiszesz już nic'. Tylko to mogę napisać na temat alkoholu. #freewojtek
 
Wiele wskazuje, ze ten film to totalna szmira, dlatego zapewne świetnie się sprzeda. Mam nadzieję na kontynuację, na komedię z Narkunem sam się wybiorę.
 
Witam Państwa. Zawsze zdumiewa mnie jak wiele w życiu widziałem, a jak mało jeszcze wiem. Miałem okazję próbować niesamowitych wytworów od bardzo skromnych ludzi, jak i produkcji od największych koncernów. Zawsze uważałem, że nie ważne od kogo pochodzi produkt, ale jakiej jest jakości. Kavulson to wódka najwyższej klasy, posiada smak wódki tradycyjnej z delikatną nutką cebuli. Proszę zobaczyć tylko na efekty.
comment_kEHssuKOXAEuM7DDKRtMoQCrDAlgA7xW.jpg


Polecam,
Robert M.
 
Chodzą słuchy, ze inni też chcą dorobić na swojej popularności. Pierwszy z projektem wystąpił Różal żartując, że zacznie wyłapywać hejterów, składować ich na działce żeby leżakowali w beczkach, a potem będzie robił whiskey Ballastine's

wyere.jpg
 
Back
Top