KSW news w Polsacie od 22:00

Yagiel

UFC
Featherweight
ksw%20logo.JPG
Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnego bezprecedensowego wydarzenia w sportach walki, od trzynastej gali "Konfrontacji Sztuk Walki", która siódmego maja odbędzie się w hali katowickiego "Spodka".


Dzięki owocnej współpracy z Telewizją Polsat i radiem Eska Rock będziemy na bieżąco ujawniać newsy, ciekawostki i opinie na temat zbliżającej się gali KSW 13. Program o nazwie KSW News będzie można oglądać każdego dnia o godzinie 22:00 w Polsacie i słuchać w serwisach sportowych na antenach Eski i Eski Rock w godzinach 7:30 i 8:30 oraz dłuższy program z gościem w studio o 16:45.
 
nie moge sie juz na niego patrzec (a przede wszystkim go sluchac)
oby dostal becki solidne, moze go to czegos nauczy
 
Oj Pudzian Pudzian, wkurwiaj dalej Mameda to się jeszcze zdziwisz :D


Dzięki 90lukass za wrzutę
 
Zeby on Pudziana czasami nie zjadl :D
Jakies slabe te napinki Pudziana, no ale co mial powiedziec Polska gora ! :D
 
i to był cały materiał ? :D haha :D na temat MP juz sie nie wypowiadam, bo wszystko co napisalem, sukcesyfnie jest potwierdzane :}
 
Jeśli on jest wykładnikiem polskiego MMA dla 90% ludzi w tym kraju to ja ciepię dole.
 
Dla mnie ta "wielka przyjaźń" Pudziana i Mameda to jest pic na wodę fotomontaż. To wszystko jest nakręcane przez KSW. Trochę nie rozumiem ich sposobu promocji... To wszystko tak sztucznie wygląda, że mi jest żal jak na to patrze. Wysyłają ich aby zjedli sushi aby później fotka została opublikowana na se.pl albo zrobić mega wielki KSW News na Polsacie. Bieda.
 
Nie ma sensu już tego nagrywać lukass. Widzę, że sobie wzięli niezłych ekspertów...
 
W nastepnym odcinku na temat MMA wypowiedza sie :


Jerzy Urban,Rysio z Klanu,Michal Wisniewski oraz nieoceniony Jacek Gmoch ktory wezmie flamaster i bedzie obrysowywal techniki.


Wrzucajcie te zapowiedzi panowie dalej.
 
ja pierdole...herrflick z Gmochem to pojechałeś :)
nie no chłopaki nagrywajcie, jak nie dla rozwoju MMA (LOL) to chociaż dla uciechy gawiedzi :D
 
Dobra, kurwa, zazwyczaj nie przeklinam na forach (na zywo to co innego...) ale... DO CHUJA WACŁAWA! Co to było...
CO TO BYŁO!
Tidzej, Venom, Bosy, nie wiem, ktokolwiek poproszę abyście pogadali z Panami Kawulskim i Lewandowskim, azeby wyjasnic to ścierwo....
 
@Nilg, zapomniałeś dodać dla przyszłych pokoleń...


@eliano55, Przeczytałem do chuja wrocławia hahah.


Poza tym słyszałem, że Ewa Wachowicz, między gulaszem a plackami ziemniaczanymi lubi pogonić kogoś na osiedlu więc co do jej kompetencji nie mam wątpliwości. Natomiast co do innych to zaczął bym się już poważnie zastanawiać.
 
Spadłem ze stołka Herrflick :) Srogie to, Moc.


Jacek: "Widzą Państwo u tego na dole nóżka chodzi jak na zawiasku"..."a o sędziów wszyscy dbają, bo sędziowie mogą zrobić kuku", no i oczywiście legendarny rys taktyczny.


1250149227_by_tds_500.jpg
 
Trochę przesadzacie, pamiętajcie kto jest odbiorcą Polsatu. Ważne, że te filmiki zaznajamiają publikę z Mamedem, KSW bardzo dobrze robi, że obok Pudziana promuje swoją prawdziwą sportową gwiazdę.
 
Venom ma racje! To komiczne ALE te wszystke ksw news to czysta reklama dla nie kumatych w MMA, dobrze robia. Za duzo znawcow sie zebralo :)
 
Hehe ale widać jak go korciło żeby powiedzieć że tanio skóry nie sprzeda :D
 
Back
Top