KSW= Jedna walka w roku?

Ogólnie przy takiej ilości gal i kontraktowaniu co galę 2-3 nowych zawodników z Polski trudno będzie ustawić tak fightcardy by każdy miał te 2 walki.



Ogólnie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase (trzeba opłacić Mameda, Pudziana, Nastulę i Michała, którzy bez Borysa dadzą darę pociągnąć sprzedaż PPV).



Borys wygrał do tej pory 4 walki w KSW (od nowego kontaktku z KSW 19), więc miałby teraz 5. win bonus czyli jakieś 2 razy więcej czy na początku, do tego rywal też nie za małą kase zapewne.



Strusa wygrał dopiero 2 walki i Azaitara z jedną wygraną walką na KSW, więc jeszcze nie mają tak dużo tych win bonusów i ich wypłaty nie są tak okazałe jak Borysa.



Każdy chyba przyzna mi rację, że koszt walki Abu vs Piotrek jest sporo niższy niż organizacja walki Mańkowski vs Moks.



Ogólnie trzymam za słowo włodarzy KSW i Wojsława, którzy zapewniali że w następnym roku będzie przynajmniej 5 numerowanych gal.
 
Ale na KSW 29 jest cały czas 9 pojedynków, na KSW 28 było ich 10. Licze, że jeszcze jakaś walka wskoczy.
 
up



nie liczyłbym na to, 10 walk w Szczecinie z tego co wiem to przypadek jednorazowy,a spowodowany był dodaniem do rozpiski Materli.
 
najlepsze jest to, że KSW nie chce podobno żeby ich mistrzowie za granicą walczyli



a nawet im dwóch walk do roku nie załatwią
 
@up



Moje przemyślenia odnośnie częstotliwości walk mistrzów na podstawie UFC i KSW mówią że mistrzom wcale nie chce się walczyć tak często:



Bedorf , Weidman , Jones , Velasquez , Jewtuszko . Barao , Pettis , Hendricks .
 
Borys jest mega zawodnikiem ale czy naprawdę myślicie, że jest już gotowy na poważną karierę w UFC? Wydaje mi się, że ma jeszcze czas, niech powalczy jeszcze z rok, czy dwa, wypełni kontrakt i jazda podbijać świat.
 
@lemmy



No póki co ma kontrakt z KSW więc niech powalczy właśnie i sądzę że w 2016 Borysa i Gamrota zobaczymy w UFC.
 
ludzie go chcą wysłać za granice żeby częściej walczył, bo na KSW ma 1 walke w roku, dlatego właśnie - to za mało, 2 to też za mało, taki zawodnik w takim wieku powinien 3-4 walczyć.
 
Nasze gwiazdy chyba mocno się przejmują rekordami, walczą mało bo nie podejmują ryzyka by brać walki bez pełnego okresu przygotowawczego. Mają ładne statystyki ale mniej doświadczenia.
 
@lemmy



Z jednej strony masz racje ale Borys to akurat ma 20 walk na koncie i mało to nie jest . Więc jak stoczy jeszcze z 4 walki to będzie tak OK. Natomiast Gamrot to jest wogóle inny zawodnik. Przygotowany od podstaw terminator który w debiucie pokonuje Arbiego. Coś jak Weidman , Jones. On nawet nie będzie potrzebował takiego doświadczenia. On po prostu będzie gotowy do walki.
 
Jestem tego zdania co pem. Gamer jak będzie miał 20 walk w rekordzie to już będzie zadomowiony w światowej czołówce na dobre. Wiadomo, że z każdą walką łapie się jakieś doświadczenie, ale nie wydaje mi się żeby np Gamrot potrzebował bić się 4 razy w roku skoro w 5 walce po profesorsku odebrał wszystkie atuty takiemu zawodnikowi jak Winner.
 
Back
Top