KSW FC - wyniki sprzedaży

KSW FC jest dostępne jedynie drogą internetową metodą VOD. Telemetria tutaj nie ma miejsca.
Wyniki sprzedaży nie zostały podane, bo to ani to PPV (a konkretniej - to było VOD), więc wyniki nadal mogą dolegać zmianie.
 
Swoją drogą myślałem, że opcja obejrzenia FC zostanie mi na koncie, kodu oczywiście nie pamiętałem, ani nie zapisałem no i niestety jak chciałem obejrzeć po czasie to musiałbym drugi raz zapłacić, kiepsko nieco. No, ale przez ten fakt jest właśnie tak nie do policzenia ta liczba, chyba, że konkretny okres czy data końcowa, ale to szefostwo ipli chyba takie dane jedynie posiadają ;)
 
Stracić nie straciłem cieszę się, że wogle obejrzałem to "Show dla wtajemniczonych" ;)
Myślałem po prostu, że ta opcja pozostanie, żeby sobie wrócić w razie potrzeby. Pewnie z filmami też tak jest, ale żeby np 7zł płacić (zwłaszcza kilkakrotnie jakby się chciało jeszcze kiedyś obejrzeć znowu:D) za jakiś staroć to małe przegięcie według mnie, ale to moje skromne zdanie :)
 
bor2kill według Ciebie to przegięcie,a le nie masz pojęcia ile osób wykupuje transmisję na serial na dzien przed darmowa transmisja w bezplatnej telewizji :) z tego co wiem filmy tez ciesza sie duża popularnością, w końcu musza utrzymać 200 osobowy team Ipla :)
 
nie wiem, po prostu pomyślałem, że z nas wszystkich to właśnie Dyrma będzie wiedział najwięcej:) ale jak się nie da to się nie da;)
 
swoja droga mozna napisać z ciekawości do portalu wirtualnemedia.pl, oni ta zawsze maja dostep do takich perełek :) zresztą do ipli również, mysle że mogliby podać widełki.


Jeżeli komus sie nudzi :)
 
Back
Top