KSW EPIC

Stawiacie coś? Ja mam pograny remis w walce Adamek Khalidov po kursie 15.00 (stawiałem na samym początku po ogłoszeniu walki), 10.00 i 8.00. Teraz chyba już na poziomie 7.00 jest. Liczyłem, że dłużej utrzymają się wyższe kursy, natomiast mocno liczę na ten remis.

Dodatkowo ciekawie wygląda ten remis w walce De Fries - Barnett. Walka w wadze ciężkiej, 10 minut limitu czasu, 3.50 za remis... Zastanawiam się nad tym jeszcze, ale wygląda to ciekawie.

EDIT: No i nad tym Haratykiem myślę, widzę, że rośnie na niego kurs jako wygranego turnieju. Jakoś mi się wydaje, że on z Wójcikiem może wygrać... Do tego też się zdziwiłem, że Piwowarczyk jest faworytem w starciu z Silvą... Trochę muszę pomyśleć przed tą galą :jjsmile:
 
peepo-poo-poo.gif
 
Stawiacie coś? Ja mam pograny remis w walce Adamek Khalidov po kursie 15.00 (stawiałem na samym początku po ogłoszeniu walki), 10.00 i 8.00. Teraz chyba już na poziomie 7.00 jest. Liczyłem, że dłużej utrzymają się wyższe kursy, natomiast mocno liczę na ten remis.

Dodatkowo ciekawie wygląda ten remis w walce De Fries - Barnett. Walka w wadze ciężkiej, 10 minut limitu czasu, 3.50 za remis... Zastanawiam się nad tym jeszcze, ale wygląda to ciekawie.

EDIT: No i nad tym Haratykiem myślę, widzę, że rośnie na niego kurs jako wygranego turnieju. Jakoś mi się wydaje, że on z Wójcikiem może wygrać... Do tego też się zdziwiłem, że Piwowarczyk jest faworytem w starciu z Silvą... Trochę muszę pomyśleć przed tą galą :jjsmile:
Spojrzałem na kartę i będę rozważał Gustafsson/Gustafsson przed czasem.
 
Stawiacie coś? Ja mam pograny remis w walce Adamek Khalidov po kursie 15.00 (stawiałem na samym początku po ogłoszeniu walki), 10.00 i 8.00. Teraz chyba już na poziomie 7.00 jest. Liczyłem, że dłużej utrzymają się wyższe kursy, natomiast mocno liczę na ten remis.

Dodatkowo ciekawie wygląda ten remis w walce De Fries - Barnett. Walka w wadze ciężkiej, 10 minut limitu czasu, 3.50 za remis... Zastanawiam się nad tym jeszcze, ale wygląda to ciekawie.

EDIT: No i nad tym Haratykiem myślę, widzę, że rośnie na niego kurs jako wygranego turnieju. Jakoś mi się wydaje, że on z Wójcikiem może wygrać... Do tego też się zdziwiłem, że Piwowarczyk jest faworytem w starciu z Silvą... Trochę muszę pomyśleć przed tą galą :jjsmile:
Namówiłeś mnie na temat remis, ale kurde tej gali nie mam na unibecie w ogóle do obstawienia...
 
Siema, nie chcę wprowadzać w błąd, ale chyba Kacprzyk walczy w gi, Tornado ma na sobie judoge, a walka jest w formule MMA.

W grapplingu pewnie bym nie grał, ale tak to wydaje się, że mało doświadczony, dawno nieaktywny w MMA i 10 lat starszy Brysz to przegra

@Karwantes
 
Siema, nie chcę wprowadzać w błąd, ale chyba Kacprzyk walczy w gi, Tornado ma na sobie judoge, a walka jest w formule MMA.

W grapplingu pewnie bym nie grał, ale tak to wydaje się, że mało doświadczony, dawno nieaktywny w MMA i 10 lat starszy Brysz to przegra

@Karwantes
Musiałbym jakieś walki Brysza pooglądać bo kompletnie nie znam gościa. Wiem natomiast że kurs na Kacprzaka rośnie w stosunku do tego co dawali na początku.
 
Last edited:
Siema, nie chcę wprowadzać w błąd, ale chyba Kacprzyk walczy w gi, Tornado ma na sobie judoge, a walka jest w formule MMA.
Tak, stroje z BJJ i Judo są tu tylko dodatkiem, walka będzie w MMA.

Pewnie jak na walkę parterowców, cała walka toczyć się będzie w stójce :jjsmile:
 
Stawiacie coś? Ja mam pograny remis w walce Adamek Khalidov po kursie 15.00 (stawiałem na samym początku po ogłoszeniu walki), 10.00 i 8.00. Teraz chyba już na poziomie 7.00 jest. Liczyłem, że dłużej utrzymają się wyższe kursy, natomiast mocno liczę na ten remis.

Dodatkowo ciekawie wygląda ten remis w walce De Fries - Barnett. Walka w wadze ciężkiej, 10 minut limitu czasu, 3.50 za remis... Zastanawiam się nad tym jeszcze, ale wygląda to ciekawie.

EDIT: No i nad tym Haratykiem myślę, widzę, że rośnie na niego kurs jako wygranego turnieju. Jakoś mi się wydaje, że on z Wójcikiem może wygrać... Do tego też się zdziwiłem, że Piwowarczyk jest faworytem w starciu z Silvą... Trochę muszę pomyśleć przed tą galą :jjsmile:
Również upatruje Haratyka jako zwycięzcę turnieju. Wójcik słusznym faworytem, ale jakoś ostatnio większe wrażenie zrobił na mnie Haratyk. Remisy również do rozważenia. Mimo wszystko w walce Adamek vs Khalidow wygląda fajniej. W grapplingu ciekawe jak kondycja Barnetta, bo Fries powinien być w tym aspekcie lepiej przygotowany.
 
Gnidko wjedzie w Erslana
Remis w walce Mamed Adamek po kursie 12.00 w stsie jakby ktoś chciał skorzystać.



Też mi się tak wydaje. Erslana jakoś zawsze uważałem za słabego zawodnika.
Erslan bez szaleństwa, ale Gnidko to też nic specjalnego. Biorąc pod uwagę walkę z Ibhamimem to jednak > Erslan. Trzeba jeszczze raz obejrzeć, ale Gnidko jak nie ustrzeli to może przewalić. Wygrana z Kijaną to żaden wyznacznik. Wyżej cenię porażkę z Haratykiem.
 
no to ładnie widzę kursiki tańczą jak parabole...

I co to jest ku#wa MODIFIED MUAY THAI i MODIFIED MMA? Jak zwykle rekordy...

To pierdolenie o powrocie do korzeni... czyli PRIDE czy early UFC to taka jest ściema... Przecież te wszystkie walki powinny byc po prostu w mma...i wtedy by była konfrontacja sztuk walki a nie modified coś tanm//./.
 
no to ładnie widzę kursiki tańczą jak parabole...

I co to jest ku#wa MODIFIED MUAY THAI i MODIFIED MMA? Jak zwykle rekordy...

To pierdolenie o powrocie do korzeni... czyli PRIDE czy early UFC to taka jest ściema... Przecież te wszystkie walki powinny byc po prostu w mma...i wtedy by była konfrontacja sztuk walki a nie modified coś tanm//./.
Modified muay thai - muay thai ale w rękawicach od MMA
Modified MMA - chyba że jest to MMA, ale są stompy, soccer kicki i tak dalej
 
Ja zaczynam miec coraz wiecej watpliwosci, czy jednak Mamed biegajac po oktagonie nie rozpyka na punkty wolniejszego Adamka.
 
Back
Top