KSW charytatywnie dla WOŚP

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
KSW wystawiło dzisiaj aukcję w której wylicytować można Profesjonalna sesję zdjęciową z Mamedem, Jankiem i Jurasem



http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=589608



W przeciągu około pół godziny cena wynosi już prawie 1000 zł.



Dla przypomnienia aukcja z Tomaszem Drwalem osiągneła cenę 860zł na chwile obecną.
 
Fajna sprawa, dobry pomysł i świetna pamiątka dla zwycięzcy. Tylko czemu oni tak uparcie wspominają o "zwyciężcy", przecież to aż w oczy kole (o ile każdy, w tym ja także, popełnia błędy gramatyczne np., o tyle taki błąd w redagowanym i firmowanym szyldem organizacji przedsięwzięciu jest conajmniej dziwny )
 
Prawdopodobnie słodziak redagował ten tekst, wtedy błedy w pisowni nie byłby żadną niespodzianką.
 
A to ja bardzo sorry, prawdziwe dziunie, niunie i lalunie przecież tylko "zwyciężcami" się otaczają :)
 
jak można być rzecznikiem prasowym "największej organizacji MMA w Europie" i tak pisać (merytorycznie, stylistycznie, gramatycznie, kurwa!)?????????
 
Jebaka - jak widac można, baaa co więcej, myślę, że do włodarzy dotarły głosy o tym jak Pan Przybysz ośmiesza ich organizację swoją osobą redagując teksty w taki sposób i lansując się na facebooku jako wspomniany już Słodziak. Może im to nie przeszkadza ?
 
już nawet mi nie chodzi o jego wizerunek czy jazdy na fejsie, po prostu wydaje się być strasznie kiepski w tym co robi, i przez parę lat jak jestem tutaj, zauwazyłem fakt, iż w chuj osób narzekało na teksty z ich strony
 
O widzę koledzy z kółka gramatycznego :-) w bulu i nadzieji czekam na zmianę social media managera "największej organizacji MMA w Europie:-)
 
Nie dosyć, że Przybysz ubiera się jak choinka na święta, to chyba kończył podstawówkę wieczorowo z tymi swoimu dziuniami.
 
Dalibyście już spokój z tym czepianiem się o takie pierdółki :) Słodziak przygotowywal plakat i zrobił błąd jak jakiś amator ( a nie social media managera największej organizacji MMA w Europie :P ), ale sądzą potym jaki K&L mają stosunek do niego to posadką ma pewną.



Akcja bardzo fajna, ciąg dalszy odwiecznej wojny, kto zbieże więcej czy KSW czy Drwal :)



A tak wogóle to przydało by się żeby na forum było automatyczne sprawdzanie błędów :)
 
Back
Top