KSW Action Extra- Daniel Dowda

damianancelotti

Maximum FC
Bantamweight
Postanowiłem założyć oddzielny temat dotyczący materiału, który wczoraj pojawił się na Ipli. Odcinek w całości dotyczy Daniela Dowdy (sporą część materiału stanowi rozmowa z Dowdą nagrana przed jego zatrzymaniem, poza tym na temat zatrzymania wypowiadają się właściciele KSW oraz Maciej Jewtuszko).







Bardzo chętnie wstawiłbym link, ale nie wiem jak wstawiać odnośniki do Ipli. Mam nadzieję, że każdy sobie sam poradzi ze znalezieniem tego.
 
W tamtym temacie, co dałeś link - imo wystarczyło.



Btw. Redakcja w ciągu kilku minut i tak założy podobny temat, więc Twój profilaktycznie już teraz zamykam.
 
Trzeba ignorować ludzi, których nie chce się czytać, tak jak ignoruje Twoje posty o tym, że wielkim specem musi być osoba, która zapierdala na macie 10 lat.:-)
 
Egzekutor powinieneś chyba już iść znów na trening więc powiedz mamie by cię zaprowadziła bo działasz na nerwy
 
Generalnie jestem dość zszokowany tym odcinkiem, bo pewnie jak większość nie wiedziałem, że Daniel miał takie problemy choćby przed walką z Kułakiem. W ostatnim czasie dość mocno kibicowałem Danielowi i mam nadzieję, że zobaczymy go niedługo na ringu KSW, chociaż podejrzewam, że do tego niestety daleka droga.
 
No to KSW troche Daniela wybieliło - i dobrze. Faktycznie raz ,że nie wiadomo jak sie sprawy w sądzie potoczą, dwa - źle jak się ludziom bedzie zawodnik mma kojrzył od razu z kryminałem.



Ps. Jakaś tam moda widzę w jego klubie na te tatuaże. Nie jeden wydziarany na maksa :-) Przeciętny Kowalski, widząc Daniela (łysy, wydziarany a i gęba niewyjściowa ) - od razu będzie miał dziwne skojarzenia, niekoniecznie związane ze sportem - taka jest prawda niestety i nic na to nie poradzimy.



Ode mnie - jeśli faktycznie popełnil przestępstwo - niech odbębni karę i wraca na ring KSW. Może potem pomyśli 2 razy...
 
Dobrze, że KSW zabrało głos w sprawie.



Wygląda na to, że to właśnie Dowda był przymierzany dla Kułaka w Płocku.
 
No teraz to raczej już po ptakach bo wątpię by Kociao miał szansę porządnie się przygotować.



Moim zdaniem nie byłby to taki zły pomysł. Obaj po długiej przerwie, a dopóki Dowdzie nie siadły płuca to miał minimalną przewagę.
 
Ale pierwsza walka mnie nie zachwyciła jak i ze strony Kułaka jak i ze strony Dowdy. Oczywiście jakby dali na KSW 14 w moim odczuciu fajną walke to i owszem chciałbym rewanż. Właśnie sęk w tym, że obaj są po długiej przerwie. Kułak zaczyna dopiero się ruszać, a co mówić o poważnych przygotowaniach do walki. Po drugiej rundzie obaj będą pływać po ringu, a to nie jest ciekawe.
 
W programie jest tylko wzmianka o aresztowaniu. Więcej przeczytasz tu:



http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110922/SZCZECIN/482960064
 
Wiadomość o aresztowaniu Daniela kilkukrotnie pojawiała się już w mediach,także branżowych.KSW dość klarownie,solidarnie stanęło w jego obronie jako sportowca.To zdecydowanie na plus-zwłaszcza dla samego Dowdy,który z pewnością docenić musi owo wsparcie.Zmartwiły mnie komentarze lokalnej-Szczecińskiej społeczności dotyczące zachowań,postaw,postrzegania zawodników z BT.Wymieniani z nazwisk,ksyw,zachowań i przynależności.Mają sporo wrogów jak widzę,wiele to pewnie czyste plotkarstwo,ludzka zawiść,w każdej plotce jest jednak źdźbło prawy i to mnie niepokoi.Mam nadzieję,że w kontekście tego artykułu,tych komentarzy- nie będziemy czytać o kolejnych problemach chłopaków ze Szczecina z wymiarem sprawiedliwości,bo byłaby to duża ujma dla Polskiego mma.
 
Kalogero



To mit, że w każdej plotce jest źdźbło prawdy. Ile osób przez to cierpiało niesłusznie? Chłopaki stoją po bramkach, to sobie narobili wrogów wśród klienteli, która może co najwyżej pisać anonimowe komentarze.
 
Kalogero, wiesz, chłopaki stoją po bramkach i czasem komuś na otrzeźwienie "klepną" płaskiego w potylicę i już jest żal. Przecież tam w komentarzach można przeczytać, że nalepka klubowego loga na samochodzie jest pajacowaniem i wożeniem się...

EDIT:
Przemys_law mnie ubiegł ;)
 
Chwila refleksji...Może i masz rację.U nas jednak,na śląsku, też chłopaki obstawiają lokale.To zrozumiałe.Zawodnicy-moi kumple,twarze znane z mediów,gal.A jednak nie pokutuje taka opinia,nie ma wózków za set tysięcy złotych,nie ma jakiejś wspominanej tam lanserki,gangsterki etc.Jeśli jesteś ze Szczecina i wiesz,że to zwykłe pier...nie to ok,uspokoiłes mnie trochę.Co do plotek-wiem jak łatwo wyrządzić nimi krzywdę,jednak tam z tego co czytałem pada wiele szczegółów.Nie ważne.Nie mój interes.Wyraziłem jedynie niepokój o środowisko mma,które straciłoby wiele na ewentualnych kolejnych zatrzymaniach.



Edit:



@GLF-wiem o czym mówisz,nie urwałem się z choinki,to moje środowisko od nastu lat.Wiem czym jest i jak jest nieraz przez ciemnotę komentowany zasłużony(zazwyczaj) plaskacz na lico.Mniejsza już o to,nie róbmy złej sławy wokół tego materiału,niczemu dobremu to nie służy. ;)
 
Muszę powiedzieć że poprawiacie mi chumor, myślałem że zostanie to całkiem inaczej odebrane. Spodziewałem się raczej domysłów i prześcigania się w spekulacjach kto wie więcej na ten temat. No ale na szczeście się pomyliłem, fajnie wiedzieć że jest tu grono paru normalych ludzi którzy z dystansem traktuja takie sprawy. Nie chciałem żeby wyszło z taką wazeliną ale hooy PEACE :-)
 
Fajnie by bylo jakby redakcja wrzucila link do tego materialu na glowna, z pewnoscia wiecej osob dzieki temu go zobaczy.



Dowda jest jednym z moich ulubionych polskich zawodnikow, dodatkowo dobre wrazenie zrobil na mnie szczeroscia pokazana w wywiadzie. Mam nadzieje, ze w miare szybko jego sprawa sie rozwiaze a przynajmniej zeby wyszedl z aresztu i mogl w miare mozliwosci normalnie zyc. Warrrr Kociao!
 
Dowda ma niezły parter, ale zawodnik z wagi średniej który ma kondycje tylko na 1 rundę nie powinien wychodzić do ringu/klatki...
 
Nieco dziwna jest sytuacja z Danielem, za czasow KSW Eliminacje czy przede wszystkim KSW 9 jego kondycja nie wygladala zle. Szczegolnie w przypadku dziewiatki bylo to widoczne, potrafil stoczyc dwie pelne walki (w tym jedna z dogrywka) i pokazywal sie z dobrej strony.
 
Back
Top