KSW 76: Parnasse Vs Rajewski (12.11.22)

PaczY

Oplot Challenge
Featherweight
ksw76_900x507450.jpg
 
Wiadomo ze Pawlak zadna pewka, ale dla mnie jest lepszym i bardziej sprawdzonym zawodnikiem niz przereklamowany Lesko
 
Pawlak może wygrywać na punkty wszystkie 3 rundy a minutę przed końcem Breese go podda
Jak dla mnie kompletnie nie do gry
 
Fadipe @2.53, zarobiony ten Murzyn ostatnio, 7 dni po tym jak wytarł podłogę Stankiem na mma attack obił innego ogórka, teraz Albert, mam nadzieję ze zrobi Rafcliffa w wersji właśnie z Odzimkowskim a nie Rafcliffa podkładającego się w wersji z Materlą
 
Widze Samociuk ma nowego rywala i kurs na Mareczka wzrósł na prawie 1.5. Wyglada zachęcająco chociaz pokonanie Szewczyka przez tego Gawryjołka w 2020 wygląda ciekawie
 
Parnass po tym kursie to nie ma sensu, chybe, że widisz dec/skończenie. Ja odpuszczam. 1.18 to żart.
Wg mnie Breese bet gali.
Na innym Chuj + Fadipe.
Serio Breese taki faw? Tak na oko wydawało się, że w miarę równe zestawienie.
 
Dla mnie Pawlak Breese to no bet. Ja go ciągle pamiętam z ostatnich występów z Achmedowem i Brendanem Allenem i zupełnie nie zdziwi mnie typowy jotkowy Pawlak split decision
 
Na Ewinner 3 walki z KSW na podwyższonych kursach:

  • Salahdine Parnasse - Sebastian Rajewski
  • Paweł Pawlak - Tom Breese
  • Albert Odzimkowski - Henry Fadipe
 
Mi z tej gali zostal tylko Bartosinski, ale chyba pogram sobie Breese przez decyzje, fajny kursik @3.50 a czuje, ze Pawlak nie bedzie latwy do skonczenia.
 
na ksw i ufc Forbet proponuje maxizysk @MrRoshi

myślę o takim czymś, kursy chujowe, na kazieczkę wzrósł, na breesa spadł, ale wygraną podwajają. Grając bonusy zawsze gram czyste win żeby zwiększyć szansę, może by kupon jakoś udoskonalić?

1668270162226.png

tak ustawili by nic innego za bardzo nie wrzucić, Piorer odpada
1668270224994.png

1668270251373.png
 
Last edited:
Back
Top