KSW 69

Na live fajna do obstawienia może być walka Ruchały. Jak nie będzie sobie radził z obaleniami ablo z klinczem przy siatce to w stójce bardzo dużą ma przewagę Baiano moim zdaniem. Just opinia ale obejrzałem jego 3 walki i plackiem to on nie jest na pewno.
 
Na live fajna do obstawienia może być walka Ruchały. Jak nie będzie sobie radził z obaleniami ablo z klinczem przy siatce to w stójce bardzo dużą ma przewagę Baiano moim zdaniem. Just opinia ale obejrzałem jego 3 walki i plackiem to on nie jest na pewno.
przestrzelony kurs strasznie, tak samo z mackiem kazieczko, to samo jest, ten jego rywal nie taki ogóras
 
Szczepaniak @1.37

KSW specjale - 5 lub wiecej walk zakonczy sie przed czasem - nie @1.71
 
Last edited:
Czy strumyk cos wie, czego my nie wiemy? :benny:
 

Attachments

  • 1650736106439.png
    1650736106439.png
    238.4 KB · Views: 26
Live zakłady na Pawlaka i Kęcska wstrzymane... coś się dzieje ? Walki nie będzie... ? KSW wchodzi na czas boksu i walki Furyego... ;-) więc kto wie ;-)
 
Ruchała @1.30 (chyba wszędzie)

Walka do jednej łatwej bramki. Kto twierdzi inaczej się nie zna lub na siłę szuka sensacji.
:cool:

Zabijamy dalej easy win 30-27

Hahhaah czy tylko Zabójca pisał o łatwej tutaj walce :cool:

Bo tych bzdur o przestrzelonych kursach czy zagrożeniu nawet pod uwagę nie brałem.
 
Last edited:
...Hahhaah czy tylko Zabójca pisał o łatwej tutaj walce :cool:...
Ogladalem tego przeciwnika Ruchaly i dla mnie nic specjalnego. Oboje chyba w tym samym wieku, ale imo Polak robi wiekszy progres i powinien sobie ustawic Wlocha pod swoj styl.
Ja pogralem cos takiego: https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMDkyMzYzOTMwMjoiKozzBW1arA4sJQU=&source=SB

:conorsalute:

Dla mnie na pewno wiekszym "pewniakiem" jest Ruchala z tym Wlochem, niz Przybysz z Jojua, chociaz mysle ze wygraja oboje.

Ruchała robi tego Makaroniarza do jednej bramki :rutekajak:

:conorsalute:
 
Pięknie Sebastian. Było ciężej niż się spodziewałem, ale dał rade. Udało się jeszcze w 4 rundzie złapać przed czasem po @2.4
 
Back
Top