KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski (19.03.2022)

Zrzut ekranu (23).png
 
Parnasse pewniak przecież w 1 rundzie Pejić Rutka prawie zabił.
Będzie 5 rundowe obijanie w stójce
 
Sędzia walki Odzimskowskiego to chyba jakiś drugi Mazaguti
Dwa nielegalne kolana
A dlaczego to od razu skończył jak Irlandczyk wcale nie był podłączony!?
 
Najwieksze rozczarowanie to dla mnie Jakubiec. Gosc mogl spokojnie punktowac i kontrolowac walke a poszedl w jakas idiotyczna cepeliade
 
Gala na minus. Głównie za sprawą Pietrzaka, który po prostu zawalczył słabo. Mogłem odrobić to na Jakubcu, który niepotrzebnie poszedł na wymianę. Tych pojedynków po prostu szkoda. Ale to, co zrobił Kita, to się nazywa kryminał. Wiedziałem, że jego przeciwnik dość poważnie trenował piłkę nożną. A wie ktoś może co przez ostatnie miesiące trenował Kita? Bo na pewno nie MMA...
 
Dobrze, że miałem tylko jeden kupon z KSW pod promke w fortunie bo połowa betów nie weszła :beczka:
 
Jutro będzie jako przegrany przecież
Faul jak nic
I jak tam rozliczyli? Wydaje mi się, że ogólnie w większości buków jest tak, że biorą pierwszy wynik, a później jak komisja cokolwiek zmienia to i tak zostaje wynik z gali, na kuponie nic się nie zmienia. Miałem kiedyś tak z UFC był faul, ale sędzia nie widział, po kilku dniach zmienili na no contest, a kupon dalej na czerwono. Pytałem wtedy na lc i powiedzieli, że liczy się wynik z gali, i to chyba też było w fortunie.
 
I jak tam rozliczyli? Wydaje mi się, że ogólnie w większości buków jest tak, że biorą pierwszy wynik, a później jak komisja cokolwiek zmienia to i tak zostaje wynik z gali, na kuponie nic się nie zmienia. Miałem kiedyś tak z UFC był faul, ale sędzia nie widział, po kilku dniach zmienili na no contest, a kupon dalej na czerwono. Pytałem wtedy na lc i powiedzieli, że liczy się wynik z gali, i to chyba też było w fortunie.
1647854083622.png
 
I jak tam rozliczyli? Wydaje mi się, że ogólnie w większości buków jest tak, że biorą pierwszy wynik, a później jak komisja cokolwiek zmienia to i tak zostaje wynik z gali, na kuponie nic się nie zmienia. Miałem kiedyś tak z UFC był faul, ale sędzia nie widział, po kilku dniach zmienili na no contest, a kupon dalej na czerwono. Pytałem wtedy na lc i powiedzieli, że liczy się wynik z gali, i to chyba też było w fortunie.

jest git :cool:
 
Back
Top