KSW 68: Parnasse vs. Rutkowski (19.03.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1646673623516.png


 
Kita (chociaż po tym kursie w wadze ciężkiej to chyba wolę stawiać po prostu, że walka zakończy się przed czasem)
Kaczmarczyk
Pietrzak

Odzimkowski (?) - nie jest aż tak słabym zawodnikiem, jak wskazuje rekord w KSW. Tym razem powinno się udać, chociaż nie wiem czy kurs warty ryzyka.

Jakubiec - kursy trochę przestrzelone (jak to zwykle bywa w przypadku walk Janikowskiego). Na podstawie ostatniego nokautu od Grzebyka? Janikowski skończyłby z Andrzejem tak samo.

Rutkowski (?) - Parnasse zapasy ma dobre, ale Rutkowski to zapaśnik - wiadomo. Nie powinien wpaść w poddanie, a tym bardziej przegrywać w klinczu przy siatce. Parnasse kowadłami w pięściach nie dysponuje, a Rutkowski ma twardą głowę. Oczywiście jest szansa, że Parnasse zrobi to, co wychodziło mu kiedyś najlepiej, czyli będzie punktował Rutkowskiego długimi łapami, choć większej krzywdy raczej mu nie wyrządzi. Niemniej jednak liczę się z taką opcją.
 
Nikomu nie polecam tego typu i zazwyczaj sam czekam zeby zagrac przeciwko niemu, ale w tym przypadku ide w Odzimkowskiego. Walczy u siebie w Radomiu z obijaczem bumow na wyspach. Gosc jest przedstawiany jako byly zawodnik Bellatora, gdzie faktycznie stoczyl w tej organizacji jedna walke z jakims slabym angolem. Ostatnia walka w 2019 i tez wygrana w Anglii z jakims lokalnym menelem z rekordem 0-8. IMO Odzimkowski po ostatniej niespodziance z Radcliffem dostal tutaj rywala do pewnej wygranej przed wlasna publicznoscia, zeby cos jeszcze wyciagnac w przyszlosci z jego osoby. Przejrzalem dla pewnosci kilka walk Quinna i o ile uwazam Odzimkowskiego za przecenianego zawodnika slabego poziomu, tak Irlandczyk jest jeszcze polke nizej.

Odzimkowski @1.37
 
Myślałem żeby postawić Rutka ale po obejrzeniu walki z Pejicem uważam ze słabo się tam zaprezentował.
Nie był w stanie nawet go obalić a Parnase ma lepsze zapasy od Pejica.
Zasięg tez będzie po jego stronie.
 
Myślałem żeby postawić Rutka ale po obejrzeniu walki z Pejicem uważam ze słabo się tam zaprezentował.
Nie był w stanie nawet go obalić a Parnase ma lepsze zapasy od Pejica.
Zasięg tez będzie po jego stronie.
Parnasse jest na liścia, Rutek bierze :redford:
 
Zakład w wątku charytatywnym? :)
Odzimkowski to przegra zobaczycie
To jest jego ostatnia deska ratunku. A z ta dykcją, tonie wróżę mu przyszłości w komentowaniu KSW i w Oktagon Live - ( w sumie to nie wiele ma do powiedzenia ) A rywal to jest mega ogórek...
Plus :
- na hali doping jak na meczu.
- jeszcze jakiś catch weight zrobią i z grubasa nie będzie trzeba zrzucać
Nie ma możliwości takiej żeby to przegrał...
 
To jest jego ostatnia deska ratunku. A z ta dykcją, tonie wróżę mu przyszłości w komentowaniu KSW i w Oktagon Live - ( w sumie to nie wiele ma do powiedzenia ) A rywal to jest mega ogórek...
Plus :
- na hali doping jak na meczu.
- jeszcze jakiś catch weight zrobią i z grubasa nie będzie trzeba zrzucać
Nie ma możliwości takiej żeby to przegrał...

Ja pogralem Odzimkowskiego. IMO dostal rywala do ogrania przed wlasna publicznoscia. Oczywiscie Odzimkowski jest takim asem, ze moze przegrac z kazdym, ale jednak wydaje mi sie ze z tego starcia wyjdzie obronna reka. Rywal skrojony tak, zeby pozwolic sie odbic miernemu mimo wszystko Polakowi
 
Śmiać mi się chce jak czytam te herezje o podejrzanej szczęce po jednym incydencie i strzale w czubek głowy. Podobnie niepozorny cios powalił w ostatniej walce Ankalaeva, może zaraz tez beda głosy, że coś nie tak z trzymaniem ciosu? Podejrzaną szczękę to można powiedzieć, że ma już Marlon Moraes, a nie typ który raz został trafiony w punkt. Rutek to może wygrać tylko po decyzji, jeśli w ogóle zdoła. Przed czasem wygra to prędzej francuska antylopa, ale spodziewam się szachów i mało mięsa w tym starciu.
 
Śmiać mi się chce jak czytam te herezje o podejrzanej szczęce po jednym incydencie i strzale w czubek głowy. Podobnie niepozorny cios powalił w ostatniej walce Ankalaeva, może zaraz tez beda głosy, że coś nie tak z trzymaniem ciosu? Podejrzaną szczękę to można powiedzieć, że ma już Marlon Moraes, a nie typ który raz został trafiony w punkt. Rutek to może wygrać tylko po decyzji, jeśli w ogóle zdoła. Przed czasem wygra to prędzej francuska antylopa, ale spodziewam się szachów i mało mięsa w tym starciu.
Jak przez tko/ko nie to tym bardziej przez decyzje nie. Saladinhe go wypunktuje łapami jak Torresa. To będzie walka coś w stylu Adensaya vs Whittaker, ale poziom wiadomo dużo słabszy, dałem dla przykładu.
 
Jak przez tko/ko nie to tym bardziej przez decyzje nie. Saladinhe go wypunktuje łapami jak Torresa. To będzie walka coś w stylu Adensaya vs Whittaker, ale poziom wiadomo dużo słabszy, dałem dla przykładu.

Szansa, ze zajedzie zapasami jakaś jest i to nawet nie iluzoryczna. Rutek moze ma słabą kontrolę, ale w swoich próbach może być kondycyjnie niezmordowany. Zobaczymy. Z drugiej strony wg rywali Parnasa Francuz w klinczu jest dużo silniejszy niż wygląda, patrząc na jego smukłe ciało.
 
Romanowski nie wygra na punkty @1.18

Myślę, że jeśli nie znokautuje, a wątpię żeby to zrobił, jak Soldic maszyna nokautów tego nie zrobiła to na punkty ma małe szanse.
 
Romanowski nie wygra na punkty @1.18

Myślę, że jeśli nie znokautuje, a wątpię żeby to zrobił, jak Soldic maszyna nokautów tego nie zrobiła to na punkty ma małe szanse.
Bez sensu typ imo. Też wydaje mi się że Romanowski nie znokautuje, ale jeśli ma wygrać z Pietrzakiem to musi uchronić się przed dominacją zapsaniczą i punktować w stójce. Zgnaiatacz akurat aktywnością strajkerską nie grzeszy. Więc jeśli już wygra (chociaż ja pewnie zagram na Pietrzaka) to myślę że właśnie na punkty. Zasadniczo z tego co napisałeś to powinieś stawiać Romanowski nie wygra przed czasem.
 
W zakładach specjalnych na fortunie mamy ciekawy typ, że Parnasse nie zwycięży przez KO i przez poddanie @1.41
 
Back
Top