KSW 50

Niestety musieliśmy wycofać ofertę z KSW oraz wszystkie zakłady na nią unieważnić ponieważ ostatecznie nie otrzymaliśmy zgody organizatora na rozliczenie kuponów zgodnie z wynikami walk. Bardzo przepraszamy za utrudnienia
Generalnie zagrałbym na LVbet,ale ociągają się za kursami na KSW zawsze,za 2tygodnie mam luźne wyjście na mecz z przedstawicielem LVBet i może coś zdziałam,żeby puszczali kursy wcześniej
Odnośnie Totalbeta,nie była to jakaś wielka wygrana, nie odpuszczę bo nie lubię cwaniactwa...
 
Generalnie zagrałbym na LVbet,ale ociągają się za kursami na KSW zawsze,za 2tygodnie mam luźne wyjście na mecz z przedstawicielem LVBet i może coś zdziałam,żeby puszczali kursy wcześniej
Odnośnie Totalbeta,nie była to jakaś wielka wygrana, nie odpuszczę bo nie lubię cwaniactwa...
Po co mają puszczać wcześniej kursy na KSW jak w dniu gali połowa rozpiski będzie wyglądać inaczej niż przy wcześniejszym obstawianiu.
 
Po co mają puszczać wcześniej kursy na KSW jak w dniu gali połowa rozpiski będzie wyglądać inaczej niż przy wcześniejszym obstawianiu.
Nie zgadzam sie z Twoja opinia,wystarczy zeby robili jak inne buki czy nawet jak w przypadku UFC na lvbet , juz 1.5tygodnia wczesniej, albo nawet od poniedzialku. W UFC tez wypadaja 1-2osoby i jakos to funkcjonuje
 
Potrzebowaliśmy chwilę, żeby załatwić sprawę, ale już jest OK. Wszystkie osoby, których kupon na KSW okazałby się zwycięski, otrzymały zwrot stawki, a potencjalną wygraną w formie bonusu. Z kolei za nietrafione kupony oddaliśmy stawkę, co pewnie parę osób przyjęło z ulgą:)

I to nazywam właściwym podejściem do klienta.
:penn:
 
Back
Top