KSW 49 (Materla vs Askham)

Im bliżej gali to też jestem coraz bardziej przekonany do Henrique jeśli przetrzyma pierwsze trzy minuty to wygra pojedynek jego atuty to kondycja klincz umiejętność poddania rywala I pewnie kopyto też jest .....warto obstawić za większą stawkę że walka potrwa poniżej 2,5 rundy
 
Polecam henrique + grabowski za drobne. Grabowski aktualnie w 100% na treningach, a nie jak w ufc. Tymbardziej ze kurs na Henrique juz ostro spadl w dol, a Bedorfa kazdy zna wiec raczej nie trzeba go opisywać. Jezeli zawalczy podobnie jak z fernando to grabowski go zje. :)
 
czemu tak sie do ludzi dopierdalasz? Wpisujemy swoje typy, dyskutujemy nad szansami zawodnikow, kursami.. i tak to powinno wygladac. Przeciez gosc stawia za swoja kase, nie Twoja. Wiec co Ci do tego? Ogarnij sie i nie badz napastliwy.
Poczytaj sobie poprzednie posty kapitana to moze zrozumiesz.
 
Poczytaj sobie poprzednie posty kapitana to moze zrozumiesz.

Słuchaj koleżko, naprodukowałeś kilka postów o tym, jak kiepsko obstawiam, a wszystko przez to, że nie słucham ciebie. Czy ty jesteś normalny? Jeśli czyjeś typy mnie interesują, to sam grzecznie proszę o opinię. Nawet gdybyś typował sensownie - do czego ci moim zdaniem daleko - zrażasz ludzi swoim infantylizmem i nachalnością. Więc fuck off.
 
LVBET LIMITY PO 30 FUNTOW na Henrique. Dramat straszny, pisalem z supportem nic nie da sie zrobic poniewaz provider zaklada limity. Zrobilem kilka kuponow na Henrique o lacznej wartosci okolo 80 f. Unibet nawet nie wystawil kursow na ta walke. Smierdzi mi ta walka troche ;)
 
Słuchaj koleżko, naprodukowałeś kilka postów o tym, jak kiepsko obstawiam, a wszystko przez to, że nie słucham ciebie. Czy ty jesteś normalny? Jeśli czyjeś typy mnie interesują, to sam grzecznie proszę o opinię. Nawet gdybyś typował sensownie - do czego ci moim zdaniem daleko - zrażasz ludzi swoim infantylizmem i nachalnością. Więc fuck off.
Chlopie, ty zawsze jestes tu najmadrzejszy a po gali pozniej wychodza twoje mądrości.
Grzecznie ci zasugerowalem ze moglbys robic mniejsze tasmy a ty oczywiscie w swoim zjebanym stylu odpisales.
A jezeli mam byc szczery to ile razy ci cos grzecznie sugerowalem to zawsze pozniej wychodzilo na moje.
Odkop sobie stare posty i przypomnij.

pozdro.
 
Chlopie, ty zawsze jestes tu najmadrzejszy a po gali pozniej wychodza twoje mądrości.
Grzecznie ci zasugerowalem ze moglbys robic mniejsze tasmy a ty oczywiscie w swoim zjebanym stylu odpisales.
A jezeli mam byc szczery to ile razy ci cos grzecznie sugerowalem to zawsze pozniej wychodzilo na moje.
Odkop sobie stare posty i przypomnij.

pozdro.

ROTFL, ty masz normalnie manię wielkości ;D Jesteś gorszy niż Krzyś Ibisz wpychający ludziom na siłę swoje autografy. Jak przestaniesz cwaniakować robiąc przy okazji z siebie błazna i zaczniesz uczciwie i transparentnie pokazywać co grasz w typerze, to wtedy pogadamy. Póki co jesteś cwaniakiem wklejającym wygrane kupony. I zejdź mi już z widoku gościu, bo mnie podkurwiać zaczynasz.
 
ROTFL, ty masz normalnie manię wielkości ;D Jesteś gorszy niż Krzyś Ibisz wpychający ludziom na siłę swoje autografy. Jak przestaniesz cwaniakować robiąc przy okazji z siebie błazna i zaczniesz uczciwie i transparentnie pokazywać co grasz w typerze, to wtedy pogadamy. Póki co jesteś cwaniakiem wklejającym wygrane kupony. I zejdź mi już z widoku gościu, bo mnie podkurwiać zaczynasz.
chlooopie co ty pierdolisz, musisz miec dobrego dilera bo temat cie ladnie wyjebal w kosmos.
 
Ja puszczam
1#
Parke 1.30
Jun przed czasem 2.15
Askham 1.70

2#
Askham przed czasem 2.75
Jun 1.67

po 100 zl i z obu jest prawie po pincet
 
Parke DEC @1,98

Henrique + Soldic KO @4,22
Andryszak - Henrique walka zakończy się w przeciągu 60 sekund @6,16
 
Materla - Askham (walka potrwa pełen dystans) NIE - 1.45
Soldić - Kaszubowski - Roberto przez KO/TKO - 1.80
ako 2.61

Obie walki zakontraktowane na 5rund, Materla jeśli sie nie myle ostatnią decyzje miał z Kendallem dawno temu, wątpie żeby obaj dotrwali do końca, szczególnie że i jeden i drugi mają spoko KO na kontach, większy kurs na Askhama bardzo mnie kusi, ale ten typ wydaje mi się bezpieczniejszy.

Co do 2giej walki, robienie z Kaszubowskiego króla nokautu, troche dla mnie jak pompowanie balonika, na 7 walk tylko 2 przez KO
1 KO z niemcem który miał napompowany rekord na ogórach
2 KO z Michalskim który w KSW nie zachwyca.

po drugiej stronie Soldić ktory owszem był nokautowany przez DuPlessisa, ale również go nokautował(inna liga Dricus>Krystian), do tego rozpicie w pył byłego mistrza. na 15 wygranych 13KO
 
Kusi dorzucić Parke przez decyzję po 2.2. Kornika ciężko skończyć, Parke też artystą nokautu nie jest... Do tego Soldić przez TKO i mamy fajny kurs.
 
Luis Henrique wygra @ 3.1
Luis Henrique wygra w rundzie 2 @20
Luis Henrique wygra w rundzie 3 @30

Grabowski @ 2.7

Wszystko po 100wce na "gram grubo w piątki" na totku.
 
Weekend tasmociagow:
Parke + Soldic wins inside distance + Silva + Materla not wins inside distance @2,94
(Parke+Racic+ Green+RDA) starts 2rd @2.12
Silva+Parke+Soldic+Green+Luque+Oliveira+Ramos @3,45
 
Norman Parke vs Artur Sowinski
Money Line, Norman Parke
1.31 open

Michal Materla vs Scott Askham
Money Line, Scott Askham
1.70 open

Michal Andryszak vs Luis Henrique Barbosa De Oliveira
Money Line, Luis Henrique Barbosa De Oliveira
3.55 open

STAKE: 15.00 GBP
MAX POSSIBLE WINNINGS: 118.59 GBP


I jeden szalony kupon:


Michal Andryszak vs Luis Henrique Barbosa De Oliveira
Money Line, Luis Henrique Barbosa De Oliveira
3.25 open

Michal Materla vs Scott Askham
Money Line, Scott Askham
1.70 open

Norman Parke vs Artur Sowinski
Money Line, Norman Parke
1.31 open

Akop Szostak vs Erko Jun
Money Line, Erko Jun
1.60 open

Roberto Soldic vs Krystian Kaszubowski
Money Line, Roberto Soldic
1.22 open

Antun Racic vs Pawel Politylo
Money Line, Pawel Politylo
2.30 open

Karol Bedorf vs Damian Grabowski
Money Line, Damian Grabowski
2.30 open

STAKE: 10.00 GBP
MAX POSSIBLE WINNINGS: 747.38 GBP
 
Taką tu masówkę - public beta zrobiliście z tym Henrique, że śmiało można w takim razie stawiać na Andryszaka via KO w 1 rundzie...

Z Materlą wiadomo na 100% co się dzieje, że tak kursy się zmieniły?
 
Back
Top