KSW 37 - kursy, dyskusje

Wrzosek jak nie da się głupio trafić to powinien to wygrać. A szczękę ma dość mocną, więc raczej nie spłynie po pierwszej bombie. Szczególnie liczę na to, że Marcin zajedzie Kornika w 3 rundzie (przewaga kondycyjna Marcina) i urwanie jednej ze wcześniejszych rund. Zapaśniczo i w klinczu powinien mieć przewagę zawodnik z Łodzi. Kornik jest lepszy w wymianach kickbokserskich w dystansie. Jednak Wrzosek ciągle napiera do przodu, także nie powinien dać zbyt wiele miejsca Arturowi na rozwinięcie skrzydeł.

#andnew
 
Pudzian - Popek

Walka zakończy sie pomiedzy 00:00 - 00:59 pierwszej rundy
Unibet
Kurs 6

Na 15 walk Pudzian ma w swoim dorobku 3 ktore skonczyły sie własnie w tej pierwszej minucie, co daje 20%
Wygrana z Najmanem i Bobem Sapem gdzie mogl sobie pozwolic na taka szarże + ładne trafienie z Gracie
Butterbeana pokonal w 01:16 wiec tez niewiele brakowalo

Mysle ze w tej walce jak i w wyzej wymienionych Mariusz poleci ostro od pierwszych sekund i bedzie chcial skonczyc to szybko.
 
nie umiem wklejac kuponow :crazy:wiec daje photo
 

Attachments

  • SAM_0365.JPG
    SAM_0365.JPG
    118.5 KB · Views: 101
A co mają kombinować?
Pomijam fakt, że betsafe=betsson, więc logiczne, że zniknął z obydwu buków ten zakład to chyba przed Kimbo vs Dada była podobna sytuacja - spadło z ponad 5.0 na coś ok 2.50 na Dade, zakłady znikały itd.
 
Powiem jedno... Bedorf kij Ci w oko. Tyle kuponów mi zamykał :cry: Ale i tak nie jestem na minusie, chyba nawet na lekkim plusie dzięki Wrzoskowi i Pudzian+Wójcik.
 
Powiem jedno... Bedorf kij Ci w oko. Tyle kuponów mi zamykał :cry: Ale i tak nie jestem na minusie, chyba nawet na lekkim plusie dzięki Wrzoskowi i Pudzian+Wójcik.
To samo jebany bedorf. 4 kupony w pizdę. Tylko 14zł +
 
po 1.17 nawet do tasmy to grosze podbijalo

Potrzebowałem obrócić środki bonusowe i pasował mi do taśmy i dubli. Wiem, po kursie 1.20 zazwyczaj się nie gra, ale no kurwa, prędzej obstawiałbym, że Pudzian wyłapie luja od Popka i mi spierdoli kupon, niż że Bedorf zaprezentuje się tak tragicznie.
 
Potrzebowałem obrócić środki bonusowe i pasował mi do taśmy i dubli. Wiem, po kursie 1.20 zazwyczaj się nie gra, ale no kurwa, prędzej obstawiałbym, że Pudzian wyłapie luja od Popka i mi spierdoli kupon, niż że Bedorf zaprezentuje się tak tragicznie.
A ja miałem całkiem odmienne zdanie . W bedorfa nigdy nie wierzyłem
 
Back
Top