KSW 33: Khalidov vs. Materla - zakłady bukmacherskie

zestawienia Aziz vs Falcao i Kita vs Bedorf sa podobne stylistycznie
Jak mawia klasyk "Nie wydaje mie sie"

Kurwa, przelałem hajsik na Betsafe, ale jest jakiś problem i nie zasiliło mi konta a z bankowego konta hajsik uciekł. Może to wina późnej godziny?
 
Jak mawia klasyk "Nie wydaje mie sie"

Kurwa, przelałem hajsik na Betsafe, ale jest jakiś problem i nie zasiliło mi konta a z bankowego konta hajsik uciekł. Może to wina późnej godziny?
nie wydaje mi sie
 
Kurwa, przelałem hajsik na Betsafe, ale jest jakiś problem i nie zasiliło mi konta a z bankowego konta hajsik uciekł. Może to wina późnej godziny?

Napisz do nich na supporta - mi ostatnio hajs szedl 3 dni, napisalem do nich to sie okazalo ze juz dawno byl tylko nie mogli zaksiegowac bo zlecenie przelewu bylo podwojnie wygenerowane to jakis blad im wywalalo...
 
Zawadę w stu procentach skreślacie? Szymuszowski w wywiadach w dziwny sposób wypowiada się o kontuzji, którą miał, ale nie chce mówić, czego to jest kontuzja. Powiedział też, że być może nie jest zakończona w stu procentach. Każdy wie, co z Zawadą zrobił Borys rok temu, ale te informacje o kontuzji są tajemnicze.
 
Borys to samo zrobilby z Szymuszowskim, wiec nie ma co sie na tej walce opierac
 
Szymuszowskiego nie stawiam bo w wywiadach mówił, że w trakcie przygotowań doznał kontuzji i nie jest do konca wyleczona.
 
Anzor leci na łeb na szyje, 1,27
Bedzie beka jak kolejny raz coś odwali lub po prostu przegra. Sam się zaśmieje z mojej wiary w niesfornego czeczeńskiego chłopca :lol:
 
Trzeba pamiętać o klątwie, która jest nad Bakocevicem... Do tej pory nie wygrał w Polsce i nie wygrał z Polakiem... Tylko czy w tym przypadku też klątwa zadziała? :D
 
upload_2015-11-25_18-9-16.png


Unibet wrzucił ofertę. @kiras
 
Singiel na Cipka za więcej (tak to prze zemnie spadł kurs do 2,45 :D ) rozbity na dwa kupony bo w jednym kawałku nie przeszedł i mniej troche na Aziza.Nie da sie wyjebać na glebe to znokautuje Falką.
 
Co myślicie o parze:

Łukasz Chlewicki - Bartlomiej Kurczewski

Kurczewski ma narzędzia, żeby wygrać z solidnym, twardym Chlewickim ?
Słabo znam tego Kurczewskiego ale wygląda, że ma nieuporządkowana stójkę, zapasy chyba co najwyżej średnie, parter niewiadomy, na fizola nie wygląda.
 
Singiel na Cipka za więcej (tak to prze zemnie spadł kurs do 2,45 :D ) rozbity na dwa kupony bo w jednym kawałku nie przeszedł i mniej troche na Aziza.Nie da sie wyjebać na glebe to znokautuje Falką.
A nie opłaca się bardziej rzucić decyzję Materla za 3,3 na stsie po odliczeniu podaktu? Nie wyobrażam sobie jak miałby skończyć Mameda, jakieś sci-fi
 
patrzac na zestawienia Kaukaz vs Polska, a nawet reszta świata łatwo dojść do wniosku, że przeciwko nim się nie gra
kibicuje Michałowi, ale Czeczeni to urodzeni zawodnicy mma
 
@salonowiec, Kura zbyt chimeryczny bym na niego stawiał pieniądze. Zwłaszcza przeciwko do bólu solidnemu Saszy.
Anzor leci na łeb na szyje, 1,27
Bedzie beka jak kolejny raz coś odwali lub po prostu przegra. Sam się zaśmieje z mojej wiary w niesfornego czeczeńskiego chłopca :lol:
Oj, może odwalić jeszcze przed walką. Kto wie czy zgodzi się na walkę, jeżeli VB nie zrobi wagi.
 
Odpal Ronda vs Holm jak Ci sie nudzi
Sądzę,że lepiej wiem co sie opłaca :D
Jak uważasz mistrzu :). Tylko, żebyś nie poczuł się wszechmocny z tym "lepiej wiem co się opłaca", wystarczy, że Ronda w to uwierzyła (i... SCStunner pewnego czasu) :beer:
 
Jak myślicie expekt dorzuci jeszcze walki na ksw? Wolałbym pograć u nich niż na sts, ale mają póki co dwie walki w ofercie.
 
Serio jesteście pewni tego Klebera? Wcale się nie zdziwię, jak Kornik go ogarnie w stójce.
 
A ja zagrałem surebeta Kornik 34x2.75 uni; Kleber 50x1.68 betsafe. Albo 9,50 do przodu, albo nic. Zawsze to szansa na darmową dyszkę. Jakby ktoś też miał zamiar grać, to niech pamięta, że unibet podaje od razu limit (można wpisać 9999999 w kupon), a betsafe nie - więc realną kasę stawiamy najpierw na betsafe, żeby nie spotkała nas niespodzianka.
 
Kornik przez dyskwalifikacje rywala tak to widze
ten to ma serce do walki złamany nos nie walczy, dostał cios na klatke w parterze nie walczy. teraz pewnie palec w oko dostanie lub ciosy w tyl głowy
 
Kita juz 4, za to Cipek szybko polecial w dol. Obok tej dwojki interesujacy dla mnie jest tez Bienkowski po 2.55. Mam wrazenie, ze wiele osob pamieta glownie wynik walki Wawrzyniaka z Chmielewskim, a jej przebieg juz slabiej.
Stawiasz na Łukasza? Im bliżej gali tym bardziej chodzi mi po głowie aby postawić na Bieńkowskiego :)
 
Back
Top