KSW 31, Gdańsk, 23.05.2015 - Co i jak...

mahonek

Maximum FC
Super Heavyweight
Eldo. Powołuje się na temat: UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Jeśli ma ktoś pytania co do dojazdów, hoteli, samej gali itd to pisajcie tutaj. Sam przed galą będę miał kilka pytań co do komunikacji więc tu będzie można śmiało pogadać.

Do tego, ktoś organizuje tym razem jakieś spotkanie czy nic? Chętnie po gali poszedłby na piwsko jakieś czy coś :P
 
Eldo. Powołuje się na temat: UFC w Polsce - dojazd, noclegi, bilety, wyżywienie, itd.

Jeśli ma ktoś pytania co do dojazdów, hoteli, samej gali itd to pisajcie tutaj. Sam przed galą będę miał kilka pytań co do komunikacji więc tu będzie można śmiało pogadać.

Do tego, ktoś organizuje tym razem jakieś spotkanie czy nic? Chętnie po gali poszedłby na piwsko jakieś czy coś :P

To nie UFC. KSW jest prosystemowe i nikt nie będzie przy tej okazji pił.
 
Mów za siebie :) Może ktoś nie będzie miał co robić po gali i się skusi :)
 
A jak to wygląda z możliwością spotkania zawodników, porobienia zdjęć czy dostania autografów? Kiedy i gdzie najlepiej szukać zawodników? Byłem 2 razy na Ksw w Gdańsku, ale tylko obejrzeć galę.
 
Wybieram się z dwoma ziomkami, sektor 314 za 160zł.

A jak to wygląda z możliwością spotkania zawodników, porobienia zdjęć czy dostania autografów? Kiedy i gdzie najlepiej szukać zawodników? Byłem 2 razy na Ksw w Gdańsku, ale tylko obejrzeć galę.
To już różnie
Ja mam jeden patento. Ale ogólnie będzie ich można spotkać pewnie na mieście, na molo w Sopocie, Juras robi akcje z oddawaniem krwi, więc tam też możliwe, że ktoś się będzie kręcił. Planuję być w Gdańsku od rana w sobotę i szukać zawzawodników czy coś.

Po gal, jest jeszcze szansa na zrobienie fotek przy klatce, gdy wszyscy wychodzą, można wyjść z budynku i potem wejść na dolny sektor, przeciskac się pod prąd i podejść pod samą klatkę.
 
Dużo zawodników po prostu przed galą chodzi po gali. W Szczecinie to jakoś godzinę przed undercardem dorwałem Rollesa Gracie, Jurasa, Sobote i wielu innych :D

To kto wybiera się jeszcze? Nikt przed ani po nie pisze się na piwsko?
 
Porównujesz kaczkę do mahonka? Bez jaj, kaczka to normalny facet (przynajmniej na żywo). Z mahonkiem bym nie usiadł do jednego stołu.

Przed poznaniem go na żywo nie wiedziałeś, że to normalny facet, a też odwalał głupie akcje. Skąd wiesz, może mahonek też jest normalny, a po prostu się zgrywa :).
 
Przed poznaniem go na żywo nie wiedziałeś, że to normalny facet, a też odwalał głupie akcje. Skąd wiesz, może mahonek też jest normalny, a po prostu się zgrywa :).
Odwalal akcje, ale jednak przez większość czasu byl normalny i dalo się z nim pogadać. A z mahonkiem?
 
Jestem pewien że mahon tylko na forum taki jest( choć mnie nie wkurwia wogóle) a na żywo pewnie równy chłop, szkoda że się nie przekonam ale może na następnym UFC mahon zawita to wtedy piwko się strzeli:wink:
 
Ziomki! UWAGA! ALERT ALARM!

Ma ktoś sprzedać jeszcze bilet na KSW 31? Mógłbym odebrać nawet przed galą jakby co, może ktoś coś posiada? :P
 
Dobra widzę, że nikt nie ma.

Moża chociaż ktoś doradzi czy lepiej bilet na sektorze 512 czy 313?
 
313 to sektor za 160 zł? Ja mam sektor 314 i polecam miejsca.

BTW wybiera się ktoś na strefę fana ksw 31 która zaczyna się od 14?
 
Cześć
Kolega który miał ze mną jechać na KSW zmienił plany i mam wolny bilet na płytę za 300zł. Również mam wolne jedno łóżko w pokoju na dwie noce od piątku do niedzieli, gdzie zabuliłem 480zł. Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę pisać tutaj czy pw.
 
Cześć
Kolega który miał ze mną jechać na KSW zmienił plany i mam wolny bilet na płytę za 300zł. Również mam wolne jedno łóżko w pokoju na dwie noce od piątku do niedzieli, gdzie zabuliłem 480zł. Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę pisać tutaj czy pw.

Ty lepiej poszukaj jakiejś dupci. Jak teraz nic nie wpadnie, to w pt wieczorem proponuję kierunek:

Sopot->Monciak->clubbing->ruchanie->KSW->ruchanie->wyjazd do domu.

:boss:
 
@Mess pomysł zajebisty! W czym miałby przeszkadzać współlokator na pokoju? Bilety nie są obok siebie jakby co.
Chciałbym odzyskać 540zł ale każdą propozycje cenową rozważę( pokoj plus bilet na KSW)
 
Back
Top