KSW 26 - trailer

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
https://www.youtube.com/watch?v=SQUrYIaWZmc



Krótko: będę wdzięczny za każdą opinię ! :-)
 
O kuźwa, dobry ten lektor :) Craig Armstrong - In Time (Main Theme), w oryginale jest taka data ? czy jak ?



Zapowiedź krótka ale bardzo fajna, bez pierdolnięcia z muzą ale z niezłym klimatem :-)



Po pierwszych słowach myślałem, że to Kasta jest :-)
 
Lektor nie jest z żadnego kawałka ani trailera jest oddzielny i tam mogłem dać taką datę jaką chciałem :) Grunt, że się podoba :)



Takie było zamierzenie, dzięki ! :)
 
Bardzo dobry motyw z tym lektorem, fajnie się to wypełnia. Trailer nie jest za długi - krótki i na temat. Bardzo dobre wykonanie. Gratki! :-)
 
Ten lektor to ja :) Byłem na kacu i jak siebie usłyszałem, to stwierdziłem, że to nagram i będzie hit :) hahaha ;)



Dzięki Wam za opinie !
 
Sory, ale nie mogę edytować.



Jeśli ktoś nie kuma co mówi lektor, dodałem do filmu napisy w języku polskim :)
 
Świetna robota! Oglądając to wydawało mi, że to materiał od UFC. Serio :-) Kapitalny trailer :-)
 
zajrzyj do tematu z moim trailerem na głównej stronie, bo nie chce mi się drugi raz tego pisać ;) wybacz :)
 
już przeczytałem, nie zauwazyłęm że jest drugi "oficjalny" wątek z tym trailerem :)
 
Siema ciesze sie, że istnieje takie forum i mozna sie wymienic opiniami. Mam chyba 2 znajomych z którymi moge troche pogadać o walkach takze SIEMA :) .


Kto uważa tak jak ja, że kurs na Materle 1,39 ( podskoczył ostatnio) jest zbyt mały?? jak na to że pierwszą walkę ledwo wygrał a drugą przegrałprzez ko . Myśle, że materla niestety przegra.
 
Kursy nie walczą...Tym bardziej w MMA :-) Materla jest lepszym zawodnikiem, ale błędy popełnia każdy. Witam na forum, proponuję dużo się uczyć, bo na początku można mieć dziwne pojęcie o tym sporcie i być przekonanym, że już się wie wszystko, ale to forum potrafi nauczyć pokory ;-)
 
Back
Top