KSW 26 - bilety do odsprzedania.

marinero

Oplot Challenge
Featherweight
Siema,



Niestety wykruszyli mi się ludzie na nadchodzące KSW 26, możliwości zwrotu biletów nie ma dlatego też posiadam kilka do odsprzedania - jeżeli ktoś byłby chętny to więcej info na [email protected] bądź +48888292025.



Sektor I - rząd VI: miejsca 1,2,3 oraz rząd VII: miejsca 1,2,3.



Sektor R - rząd II: miejsca 5,6,7,8,9.



Cena: 200PLN/ bilet.



Pozdro!
 
Na allegro te same bilety po 180 zł:-)



http://allegro.pl/ksw-26-bilety-na-sektory-i-i-r-super-miejsca-i4047457429.html
 
To normalne reklama MMArocks kosztuje :-) Dzięki za linka, czyli jak ktoś chce zaoszczędzić 20 zł, to powinen kupić przez allegro :-)
 
Jak sprzedać chce wśród ludzi dla których KSW jest statystycznie więcej "warte" niż dla statystycznego allegrowicza to i cenę podnieść można ;) No, ale w moich czasach to by się zrobiło zniżkę dla ludzi jakoś bardziej związanych z MMA niż tych co surfują po allegro ;-)
 
Tak jak napisał Nestoor w tym przypadku "efekt domina". Bilety były kupowane w grudniu, więc jakiś sporo czasu przed galą. Na poczatku wielu chetnych, a pozniej...jak często to bywa. Bilety kupowane były na dwa sektory - miał być dokonany wybór w póżniejszym okresie. No, ale co ja będę się tłumaczył... :D



Ci z "lepszym okiem" zauważą, że wspomniana oferta z Allegro to te same bilety. Tam oferta jest dłużej, dlatego też obniżyłem cenę. Tutaj sprobowałem z ceną nominalną, aczkolwiek kwestia dogadania się jest otwarta. Jeżeli komuś pasuje kwota 180PLN/bilet to jak najbardziej się zgadzam.
 
Back
Top