KSW 25 muzyka

BiggLebowski

Oplot Challenge
Welterweight
Mam wielką prośbę:



czy ktoś wie co za muzyka leci zaraz po walce Kułaka z Azaitarem? chyba jakaś filmowa, ale nie jestem pewien....?



to samo pytanie jaka muza po walce Mameda? z pewnością jakas filmowa (jakaś bardziej znana)...?



to co znalazłem:







Mike Hayes - Linkin Park - Bleed It Out



Abu Azaitar - Trevor Jones - Promentory



Rafał Moks - Onar - kilka ostatnich kroków



Luiz Cado Simon - Qual Mentira vou acredita - Racionais Mc's



Daniel Acaico - O Rappa - Anjos "Pra Quem Tem Fe"



Ryuta Sakurai - Brahman - See off



Mamed - wiadomix:) Eto Kavkaz



Matt Horwich - Hear n' aid - stars



muzyka z otwarcia: Matheo - little moon (dostępne od poniedziałku)
 




napewno to lecialo chyba w przerwie saidov acacio



mohikanin lecial dla abu na wejscie
 
to pierwsze to jest muza przy której wychodził Abu Azaitar, ale mi chodzi o muze zaraz po walce, jeszcze przed ogłoszeniem werdyktu....



to drugie niestety też nie to....
 
Po walce leci muzyka którą zwycięzca miał na wejściu. A jeżeli chodzi o jakiś przerywnik pomiędzy walkami to nie mam pojęcia co to za melodie.



@down:



No to już są zapewne jakieś "wewnętrzne" tracki KSW wyprodukowane przez Matheo.
 
zaraz po walkach, przed ogłoszeniem werdytku leci inna muza niż ta przy której wychodzą zwycięzcy walk....i właśnie tego szukam....muza przy której wychodzą do walk, leci zaraz po ogłoszeniu werdyktu
 
Od Mahonka :)



ffa.png
 
chyba za muzykę o którą pytam, która jest zaraz po walkach odpowiedzialny jest polsat, czyli odpowiedzi nie uzyskam.....
 
gdyby ktoś chciał zobaczyc o jaką muzykę mi chodzi to na ipla.tv jest walka i Kułaka i Mameda, muzyka zaczyna się koło 10ej minuty i tu i tu. Uprzedzam, że trzeba cierpliwości do reklam.....
 
no i mam muzę po Mamedzie:)







Corner stone cues - ten years kashmir mvts I & II (Orch, Choir, & Perc Mix)
 
Witaj! Również poszukuję utworu zaraz po walce Abu Azaitara z Kułakiem. Niestety to co podałeś to nie to. :( Fakt, akordy są podobne, jednak melodia po walce nieco odbiega, jest tam więcej elektronicznych dźwięków. Wydaję mi się, że to gatunek muzyczny: chillstep
 
Back
Top