KSW 20 : PPV

Rodzynello

Jungle Fight
Bantamweight
Witam, chciałbym zapytać jak skorzystać z usługi PPV posiadając telewizję kablową? (wiem, że od 1 września tel. kablowa Multimedia wprowadza możliwość wykupienia PPV). Jeśli ktoś posiada jakieś informacje, śmiało. Ewent. pozostaje IPLA :D
 
Mam Naziemną telewizje cyfrową więc wTV zapewne nie zobacze KSW 20, i tu pojawia sie pytanie jeśli będę chciał wykupić na Ipli oczywiście jeżeli będzie taka możliwość to ile taka gala może ściągnąć limitu(niestety mam internet mobilny i ten limit jest uciążliwy podczas oglądania filmów na YT)?
 
"ile taka gala może ściągnąć limitu"



nie wiem ile dokladnie, ale napewno duuuuuuuuzo
 
Patriota



Jeżeli masz internet mobilny to nie polecam oglądać ipli. Ostatnio po obejrzeniu 2 meczy kumpel musiał obejść się bez neta do końca miesiąca. Jeszcze zależy jaki masz limit i ile wykorzystujesz.
 
Ja też posiadam naziemną tv cyfrową i myślę, że będzie się trzeba przejść spytać jak to z PPV wygląda ale jeszcze jest trochę czasu.
 
PPV w tv naziemnej to raczej nierealne. Biorąc pod uwagę, że wszystkie programy mamy za darmo, jak sobie wyobrażacie teraz ppv w tv naziemnej?
 
Hmm nie znam się na tych sprawach ale myślę, że tak- idę do ich siedziby daję 30 dychy, a oni w jakiś magiczny sposób odkodowują KSW- wiem marzenia.Pewnie mi zostanie ipla ehh.
 
No odrazu powiedz, że chcesz w jakości HD. Sam założyłem antenę przed euro i złego słowa o tv naziemnej nie powiem. Do tego tvp w HD, no i możliwość wyboru napisów do filmu. Ostatnio oglądałem batmana z napisami na tvn - fajny bajer.
 
Pytanko do posiadaczy cyfrowego polsatu.. Czy u was na kanale 23 (tam gdzie można zamawiać filmy czy tam ppv) jest dźwięk? Od paru dni puszczają tam reklamówki KSW ale bez dżwięku : /
 
Patriota, dociera do Ciebie Aero2? Za darmo jest 512kb, ipla chodzi na standardowej jakośći.



Aero2_zasieg_22-12-2011.jpg
 
Back
Top