KSW 20 - It's Time Promo

kyfu1

Brutaal
Middleweight
Mało mam ostatnio czasu, ale coś tam urodziłem:















Aha, uczuleni na dubstep niech nie oglądają, pozdrawiam.
 
Troszke inna kolejność ujęć niż w oryginale, troche inna jakość obrazu i inny dubstep. Dupy nie urywa ;/
 
Właściwie to jest sporo nowych scen (w stosunku do ostatniej zapowiedzi) i efektów, choć nie ukrywam, że w paincie sobie nowych ujęć nie narysuje.
 
Słabe, oryginał tylko w innej kolejności scenki i inny podkład z dodatkiem efektów







Stać Cie na wiecej :)
 
No to tylko moja opinia. Teraz już wszyscy robia to na jedno dubstepowe kopyto :) Mogłeś być po prostu bardziej kreatywny
 
Kolejny trailer z nudnym już dubstepem. Wszedłem na Twój kanał i widziałem lepsze prace. Postaraj się bardziej następnym razem :)
 
bo do tych pierdziawek nie trzeba sie przykladac- dajesz dubstepa jakies migawki i niby wszystko pasuje- szybko, zywo itd,



a zeby to zgrac z normalna muzyka to juz gorzej, bo trzeba dac podklad w tempo, zeby sie nie rozjezdzalo, muzyka musi pasowac itd,







natomiast co do samego trailera kyfu to nie oceniam, bo nie mma mozliwosci teraz go obejrzec ;]
 
Film zrobiony w wolnej chwili w natłoku innych, znacznie większych projektów i obowiązków więc... chill the fuck out :)
 
@kyfu - najpierw wrzucasz swoją twórczość, po czym czytając negatywne komentarze na temat tego tworu usprawiedliwiasz się... Rozumiem, że oczekiwałeś pozytywnych komentarzy, ale warto krytykę przyjąć na klatę, zamiast pisać niepoprawne angielskie zwroty :)
 
Nie mam problemu z krytyką, inaczej nie wrzucałbym tutaj kolejnego filmu, ale proponuje zakończyć te docinki i skupić się na komentowaniu filmu :)
 
topic@



trailer conajwyżej średni , w 14 sekundzie widać bardzo złą jakość obrazu (przypatrzcie sie sędziemu;]) , no poprostu średniak z błędami
 
Powiem Ci szczerze, że spodziewałem się fajerwerków, a trochę się zawiodłem.. Mogłoby być lepiej. Ale i tak robisz świetne filmy :-) Powodzenia chłopie! :-)



zoom, zdziwiłbyś się ile trzeba czasu, żeby z tymi "pierdziawkami" się wszystko zgrywało :-)
 
co z tym Mamedem..? wychodzi na to ze zostaje w KSW z podwyzka bo ma walczyc na ksw 21
 
@kyfu: Mógłbyś powiedzieć, w jakim programie to ogarniasz? Oczywiście, o ile to nie tajemnica. ;)
 
Back
Top