KSW 20 czyli PPV, stadion i Koksu?

Muszą naprawdę mieć coś konkretnego w zanadrzu skoro mówią o PPV na następnej gali i Lewandowski wspomina o Gdańsku albo Wrocławiu, przez co można kontynuować przypuszczenia o stadionach. We Wrocławiu jest to ponad 40k miejsc, w Gdańsku tak samo. Nie wiem kto mógłby zapewnić taką frekwencję. Na pewno nie Tim Silva, wątpię również, żeby 3cie starcie z Thompsonem udźwignęło ten ciężar. (w domyśle, ma być to przeciwnik Pudziana, bo kto inny da radę ściągnąc tyle osób?)
Burneika? - chyba najbardziej prawdopodobna opcja, nie ma żadnego kontraktu z MMA, bzdury, przecież wzięli go tylko na jedną walkę.
można by też wpuścić Mariusza na głębokie wody i postarać się o Kimbo Slice-a.:-) Tylko, że on chyba już nie siedzi w MMA? Też niezwykle medialny i charakterystyczny zawodnik, tyle że Pudzilla zgarnęłaby ciężki nokaut.
albo Fedor :-)
 
Nie chce nigdy wiecej widziec Najmana I Koksa na gali MMA. Pudzian mi wystarczy a to ze Kimbo nie siedzi w MMA to nie ma znaczenia bo jak poczuje kase to wruci.







EDIT:



Wiecej osub by przyszlo na Pabla z mielna bo ma wiecej widzow niz koksu na YT.
 
Tak jak napisał Tens, bez reklam, bez szopki, dlaczego nie! Do tego, z 10 pojedynków, wszystkie trzy rundy, dlatego nie?!



Moim zdaniem, PPV będzie uzależnione od tego, czy Mamde zawalczy na 20. Być może i stąd nerwy włodarzy KSW, mieli już plan, a tu lipa. Mamed chce odejść. Bez Mameda ciężko byłby osiągnąć jakiś dobry wynik, no chyba, że Pudzian zawalczyłby z Nastulą:)
 
Mamed tak czy siak nie walczyłby na KSW 20 bo z tego co pamiętam nie może trenować w sierpniu ze względu na religię?



A właśnie, Nastula. Kolejny zawodnik do fight cardu. Rozmowy niby jakieś są.
 
K&L wiedzą co mówią. MMA rozwija się, jak ktoś słusznie zauważył, bardzo szybko w PL, Koksu, Najman, Pudzian, ale ale uwaga, na trony zaczynają wchodzić już prawdziwi zawodnicy. PPV jest realne bardzo IMO, może nie na KSW 20 ale wszystko w rękach sprytnych ludzi



przyjdą czasy, że ludzie będą woleli obejrzeć ultimate pojedynek dwóch gości niż np. kopanie piłki.. chociaż football akurat przez ostatnie kilka lat znów się wzmacnia (do not understand!)



widać jaką furorę UFC robi na świecie, jeśli KSW się postara może uszczknąć niezły kawalek tortu z tej glorii
 
wydaje mi się, że zapełnienie stadionu takiego jak we wrocławiu jest realne. przeciez bilety na gorne rzedy musiałby byc dość tanie bo widocznosc dupna powiedzmy do 30 zl wiec zapełniloby te rzedy, celebryci i tak dalej i jestem swięcie przekonany, ze przy dobrej karcie i ludzkich cenach biletów stadion 40 k do zapełnienia, zwłaszcza na dolnym slasku, gdzie jest susza jesli chodzi o takie gale jak MMA
 
Jak dogadają się z Gołotą i Bowe to mogą robić na stadionie.. Do tego Pudzian,Różal,Materla(oby),Janek i Mamed(choć ponoć na KSW 20 ma go nie być i w sumie do tego czasu,powinien być w UFC) i coś z tego może wyjść. Swoją drogą tak wymieniam te nazwiska - powtarzają się one już od wielu gal a w zastępstwo nie ma kogo wsadzić :/
 
Pudzianowski - Sylvia



Błachowicz - Rampage



Materla - Santiago



Nastula - Monson



Różalski - Grove



Koksu - Popek/Peja



Do tego Jewtuszko, Bedorf, Saidov,...



I stadion może być ;D



Marzenie ściętej głowy
 
Rampage jakby wystawił czek KSW to by nawet Solorz im nie pomógł tego spłacić hehe
 
ja tam nie widze szans, ani sensu na stadion. . . duzego nie zapelnia, a te na kilkanaście tys sa slabym pomyslem, majac hale takich wielkosci, z dachem i lepsza widocznoscia



zwolennikiem ppv tez nie jestem i w koksa na ksw tez nie wierze
 
Stadion?Koksu - Popek/Peja?:-) Ludzie zejdźmy na ziemię. Wykopmy mma ze stadionów!:-) niektórzy to na niezłych dopalaczach tu wypisują hehe
 
Fajnie że stadion nie wiem czy dobrze z PPV , nie chodzi mi tu o te 30 zł tylko o transmisje . Juz mówię o co chodzi . Niedawno wykupiłem ppv na walke Roy Jones Jr. vs Paweł Głażewski . Jestem użytkownikiem cyfry plus . Komentatorzy zachowywali się jak starsi panowie którzy spotkali się po latach w parku . Rozmawiali tak naprawde o niczym były momenty w których całe rundy pozostawały bez komentarza , juz nie wspomne o tym ze gdy byli zapowiadani zawodnicy oni wtedy zaczynali rozmowe . Głownie chodzi mi o to ze gdy kupiłem ppv nie było komentatorów z polsatu a nie wyobrazam sobie gali mma bez Janisza i Jurkowieskiego , już nie chce tutaj wspominać o prowadzeniu rozmowy podczas gdy Kasta zapowiada fightera . Co do stationu to myśle że to fajny pomysł wiadomo że narodowego Ksw nie wypełni przynajmniej na tą chwile potrzeba na to czasu ale myśle ze stadionu o pojemności 15000-18000 są w statnie zapełnić pod pewnymi warunkami . Wydaję mi się ze walk wtedy musi byc ok 9 może nawet 10 . Trzeba też wspomnieć o dobrych nazwiskach . Biorąc pod uwage że Mamed pojdzie do Ufc pudzian bedzie musiał startowac na każdej gali plus zawodnicy zza granicy bedą musieli dostawać kontrakty na więcej niż jedną walke i zostawać w ksw . Np .dave brach powinien dostać szanse zawalczenia w ksw . Wracając do tego stadionu to moim zdaniem zawodnicy niezbędni do wypełnienia stadionu to : Pudzian , Rożal , Bedorf , Janek , Materla , Pojedynek np Rodney Wallace vs Jay Silva , mile widziany byłby tez Kornik , Irokez , Saidov jest wielu zawodników a gdyby Ksw sciągneło do siebie Jackosna to z gali na gale myśle że można byłoby szukać większych stadionów . Doprowadzi do walki Pudzian vs Hong Man Choi a przy gali ksw 27-28 można pomyśleć o zatrudnieniu Brocka Lesnara o ile wrociłby do MMA To takie Małe marzenie . Jeśli ktoś zana odpowiedz na moje pytanie o komentatorów przy ppv proszę o odpowiedz . Sorry za taka lekture .
 
Na stadion trochę za wcześnie. Wtedy musiałoby być 8-10 pojedynków, większość z nich byłaby raczej pod publikę robiona. I na to KSW musiałoby ściągnąć jakieś znane nazwisko/nazwiska, żeby 'przeciętny Kowalski' bez zamydlania oczu mógł stwierdzić, że to jest przeciwnik takiej samej, albo i lepszej klasy.



Na PPV może być ten czas, jeżeli nie na 20, to na 21 powinno wejść. Nadal ustaję przy tym, że Konfrontacja powinna wzbogacić fightcard o ósmą walkę. Na 20 też mogłoby być PPV, sam rewanż Pudzianowskiego z Slivią mógłby nakręcić ludzi, którzy dostęp do gali kupią. Koksa nie ma co promować, Pudzian by go zjadł, przeżuł i wypluł. Żadnych freaków typu Gołota, Najman, Saleta, czy Koksu dla KSW. Był Pudzian, skoro promują go na zawodnika, to powinien dostawać lepszych przeciwników, poczynając właśnie od rewanżu z Silvią.
 
@White



Masz niepoprawnie niemożliwe marzenia.



Google naprawde nie bolą: Kosedowski i Edward Durda.
 
KSW 20 & UFC on TRWAM: JEBAKA ATTACK



Main Event:



[195 lbs.] Mamed Khalidov vs Rashad Evans



Co-main Event:



[205 lbs.] Jan Błachowicz vs Quinton Jackson



Main Card:



[185 lbs.] Michał Materla vs Alan Belcher



[Open] Robert Burneika vs Mariusz Pudzianowski



[155 lbs.] Maciej Jewtuszko vs Donald Cerrone



[265 lbs.] Marcin Różalski vs Chad Griggs



[185 lbs.] Krzysztof Kułak vs Chris Leben



[265 lbs.] Karol Bedorf vs Tim Sylvia



[155 lbs.] Artur Sowiński vs Joe Lauzon



[170 lbs.] Borys Mańkowski vs Thiago Alves



Kisiel Card:




Marta Chojnoska vs Cebeka Jebaka



Gina Carano vs TBA (zwycięzca konkursu organizowanego przez redakcję MMARocks)



+ extra: walka na lody KSW Ring Girls vs UFC Ring Girls












ehhh pomarzyć dobra rzecz:)
 
czemu tak wielu osobom zalezy na "walce" Pudzianowskiego z Burneiką ? takie cudawianki są nam calkowicie zbedne. no chyba, ze pudzian przechodzi "heel turn"
 
Zgodzę się jeśli chcą aby pudzian był traktowany jako zawodnik to wogole nie powinien im wpasc pomysł o walce pudzian vs hardkorowy . Wracajac do walki bedorfa z overeemem to mysle ze nie na tej gali walka ok może być ale nie o pas ksw chce podbudować HW bo tak naprawde nie ma tam wielu zsawodnikow . Gdyby JLB dostał ok3 walk na ksw i wszystkie wygral to można byłoby go ustawić z Bedofrem . Tak myśle jeszcze o niższej kategori jak odejdzie Janek to kto im zostanie ? Chyba nikt jedynie wallace o ile bedzie chciał i nie wiem jeszcze jak wygląda sprawa sokoudjou ale chyba juz go nie zobaczymy na ksw . Co do sredniej mamed ufc materla moze bellator ( bo nie widze go za bardzo w ufc czy w strikeforce ) i co teraz ? Przydaliby się zawodnicy z usa tacy jak Silva czy Branch bo nie wieże juz ze kułak wroci .
 
white95



Masz jeszcze w średniej Naruszczkę chyba że nadal będzie zbijał do 77 ..
 
mikos258



Fakt jest naruszczka ale myśle ze zestawią go z moksem i gdy przegra pewnie pożegnają się z nim . Wydaje mi się że Lewandowski mówił w jednym z wywiadów ze podpisali z naruszczka kontrakt na walki w 77 .
 
jak chcą zrobić galę pod PPV to muszą ładną rozpiskę zrobić, żadne zabawy z Sappem czy ludźmi mu podobnymi nie mają sensu bo ludzie już trochę ogarnęli się jeśli chodzi o MMA i wiedzą że na KSW jednak nie walczą mocni zawodnicy, poza tym Polacy nie specjalnie lubią płacić za coś co zawsze mieli za darmo, więc KSW musi ich zachęcić a zachęcić może tylko solidna rozpiska, nie żadne tam cyrkowe wygibasy czy walka braci Mroczków.



chyba najlepszym wabikiem byłaby walka Pudziana z Sylvią, ale znając życie dostanie Overeema a Różal dostanie walkę z Le Bannerem, a dodatkowo znając KSW to któryś z nich albo obaj na tydzień przed galą wypadną z rozpiski i znajdą kogoś nowego w zastępstwie.
 
mars225



Nie wydaje mi się aby pudzian dostał overeema gdyż wynik walki bedzie juz wiadomy . Pudzian dostanie pewnie sylvie , rozal Le Banerra a Bedorf Overeema , mysle ze walus dostanie olivie nie mam pojęcia co z anzorem i jankiem . Szkoda ze nie bedzie materli ale walczyl od ksw 15 z wyjątkiem 18 takze nalezy mu się trochę odpoczynku .
 
Różal z JLB to pewne. Bedorf z Overemem wilece prawdopodobne.



@mars



Te kontuzje to była Twoja pretensja do KSW?
 
nie ale jednak trochę na gali numer 18 bodajże zabolał fakt że dwie walki wieczoru nagle ucierpiały na krótko przed galą przez wypadnięcie zawodników z rozpiski.
 
white95



Na szczęście mamy dwóch bardzo mocnych w 77 , saidova i mańkowskiego , który może jeszcze bardzo bardzo dużo pokażać



I masz rację co do zestawienia tam walk pudziana, karola bedorfa jak i walusia , ale jak na ppv to powinni moim zdaniem zrobić conajmniej walkę o pas 77 saidov vs mańkowski :) , co wy na taką walkę na ksw 20 ?
 
KSW, jeżeli chce się rozwijać, potrzebuje więcej dobrych zawodników, nie tylko w 77. Powinni z upadłego MMA Attack ściągnąć Grabowskiego, Sobottę, Jotko, Strusa, czy choćby Fijałkę. Z zawodników, którzy już walczyli na KSW powinni zatrzymać m.in. Horwicha, Zikica, Sokoudjou, Silivę, Taylora, Miranę, Warburtona, Wallace'a, Crawforda (który od dawien dawna nie walczył, a pokazał się raczej z dobrej strony), czy choćby tego Overeema. Rozpiska powinna być lepiej obsadzona, jeżeli gale mają być na stadionach, czy choćby w PPV. Na chwilę obecną, to dla przykładu tylko Janek w 94 występuje z Polaków, co druga gala występuje ten sam zawodnik, który i tak dostaje z deka słabszego od siebie przeciwnika (ostatnio tylko ten poziom przeciwników trochę się powiększył). Kilka walk powinno być typowo sportowych, w końcu nazywają się oni 'jedną z najlepszych gal MMA w Europie', czy choćby 'Europejski PRIDE'.



Na PPV można pozyskać ludzi, dzięki innym walkom niż walka Pudziana. Na chwilę obecną myślę, że choćby rewanż Irokeza z Kornikiem przyciągnąłby jakąś tam publikę. Kornik oczywiście teraz musi się trochę odbić po tej porażce z Warburtonem. Drugim takim starciem mogłaby być walka Khalidova z Santiago, czy właśnie Bedorfa z Overeemem. Na takim etapie, jakim teraz jest KSW, przeciętny Kowalski powinien już rozróżniać osobowości z ringu i wiedzieć mniej więce, kto z kim przegrał jakąś ważną walkę. KSW w końcu nie kręci się tylko w okół Różalskiego, czy Pudziana.
 
@Spike



Podałeś klasyczny przykład - u sąsiada trawa zawsze bardziej zielona. Fijałka, Jotko etc plus zawodnicy którzy przegrywali na KSW to jest recepta na PPV? Bez jaj.
 
Z ostatniej chwili: Stadionu nie będzie, PPV też nie, Roberta też...
 
Back
Top