KSW 18 Unofficial Trailer (Zapowiedź #2) :D

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema :-) podsyłam Wam drugą zapowiedź mojego trailera gali KSW 18:-) hah. W tym filmie zobaczycie część poświęconą walce Maciej Jewtuszko vs Dean Amasinger :-) chodzi o to żeby wyeliminować błędy jakie zauważycie tak, aby pełny trailer był jak najlepszy. Uprzedzam pytanie. To już ostatnia zapowiedź :-) haha następna wrzuta to już pełny trailer. Po prostu napiszcie co Wam się nie podoba, pomożecie mi tym. No chyba że jest zajebiście i nie ma co poprawiać :-) hehe. Liczę na Waszą pomoc. Peace.



 
Mnie się bardzo podoba(najbardziej fajnie wypowiedzi Iro w tle) Może więcej jakiś spektakularnych akcji Amasingera, ale ogólnie super :-)
 
Jak dla mnie naprawdę świetna robota. Myślę, że KSW nie powstydziłoby się mieć w swoim trailerze to co ty zrobiłeś.
 
@Bubi więcej spektakularnych akcji Amasingera? :-) tylko gdzie je upchnąć? jestem ograniczony podkładem jak widać, więc już nie mam gdzie tych jego akcji wkleić :-) ale ciesze się że poziom dobry trzymam :-) dzięki Panowie :)
 
Więcej nie będzie "zapowiedzi" niedlugo wyjdzie pełny trailer ze wszystkimi walkami :-) trzeba uzbroić się w cierpliwość :-)
 
Nie będzie :-) tak samo walki Dany. Tylko będzie 5 najważniejszych walk: Janka, Różala, Kornika, Iro i Bedorfa.



Sory ale z czego miałbym zrobić trailer walki Waluś - Bazelak? Z Bazelaka spektakularnych akcji z TOTAL BLAST WRESTLING? :D hahaha
 
Jak dla mnie super, jak juz zostało zauważone te wypowiedzi Iro w tle fajnie dopełniają reszte. :-)
 
No wiesz to ma być taki trailer jak w UFC albo KejEsDabliu :D hehe wypowiedzi zawodników też muszą być :-) tylko szkoda ze nie mam dostepu do wypowiedzi nagranych w studio, tylko musze korzystac z wywiadów i trailerów poprzednich gal :(:(
 
@malinowsky to co najlepsze jeszcze nie udostepnione :) hehe ale wszystko niedlugo bedzie gotowe :-)
 
Fajnie wszystko. Ja bym trochę dał głośniej komentarze pod koniec, żeby bardziej było słychać co tam mówią, albo np zrobił zgłośnienie przy nokaucie co mówią
 
dobra robota, propsy. Szczególne wyróżnienie za wypowiedź iro w tle, fajnie to zgrałeś wszystko ze sobą.
 
Młodzieży, nie zmarnuj swojego talentu...kształć się w kierunku produkcji/montażu filmowego/tv, aby ten talent i pasję poprzeć papierem, a będziesz wówczas w życiu szczęśliwy mogąc robić to co lubisz :)
 
Ja moge muze Ci robić, a nawet edytować już istniejące kawałki i je wydłużać na różny sposób. W swojej firmie też planuje usługę montażu i edycji filmów, jak będe dobrze zarabiał, to Cie zatrudnie i mnie odciążysz w jednej rzeczy :DD
 
Back
Top