KSW 17 jan błachowicz vs T.R. Sokoudjou unofficial trailer

ogólnie spoko, tylko to highlight Janka od walki z Soko, było pakazać jeszcze walki Kameruńczyka, jak on soie radził
 
U mnie warsztatów bys nie zaliczył :-)



Ale ogólnie zawsze gratuluję, jak ktoś robi coś od siebie. Może faktycznie , jak Jebaka zaznaczył, to bardziej trailer Janka przed walką z Soko , a nie trailer samej walki.
 
dla mnie tez przecietna robota, ale j/w przynajmniej pozytywna inicjatywa.



widze, ze na profilu Janka tez klip sie pojawil :)
 
Materiał był przygotowywany przed walką z Valtonenem,a na taśmie było nagrane jakieś 50 minut materiału.Niestety z przyczyn technicznych nie udało mi się go zrealizować przed KSW 16 i tym samym stracił na aktualności. Postanowiłem więc sklecić coś takiego :). O dziwo na zaliczenie wystarczyło kaczka :P
 
No, jak wystarczyło to gratki.







"Zdążył mi dopierdolić pare razy na treningu " :D
 
Dla mnie słabe. Sam bym takiego nie zrobił, ale chciałeś krytykę:-) Jak będziesz konsekwentny to z każda produkcją bedzie tylko lepiej:-)
 
Brawa za chęci:-)



Jeszcze skorzystam i wypowiem się co do walki.



Nie można teraz twierdzic ,że Soko jest wypalony po porażce moim zdaniem będzie równie niebezpieczny i jak Janek nie odrobił lekcji to przegra.
 
Codo traileru to brakuje mi walk Soko.
Co do walki Janek - Soko to Janek powinien walczyć w parterze, bo tam ma największe atuty
 
Na początek - krytyka. Udźiękowienie mi się nie podoba, słychać komentarz w walce, co lepiej usunąć/wyciszyć/cokolwiek, żeby go nie było. Brak walk Soko, skupiłeś się na ich pojedynku , a potem samym Błachowiczu.


Na koniec - trenuj i pracuj dalej, z pewnością kolejne twoje dzieła będą coraz lepsze i dojdziesz do wprawy.
 
Przeciętny , ale Jano na fejsbucza wstawił to :D







Co do walki Janek - Soko , Janek powinien obalić wtedy wygra tą walkę na 90% :) Ogółem to sadzę , że i tak Jano wygra.
 
Back
Top