KSW 15: Rematch - proponowane walki

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
Jako że Kawulski i Lewandowski zapragnęli, aby ich następna gala była galą rewanżów, proponuję:
1. dla Mameda
- Kazuo Misaki lub Riki Fukuda. Byłby to rewanż Japonii z podważającymi ich autorytet Polakami. Sakuraia nie chcę, bo jest to krok w tył dla Mameda.
- Thales Leites. Zemsta za pokonanie Daniela Acacio.
- Matt Horwich. Rewanż USA za pokonanie Guidy
- Aleks Shlemenko. Można by stworzyć rewanż za lata komunizmu xD
- Denis Kang. Do niego niestety żaden rewanż nie pasuje... Ale poziom sportowy byłby dobry
2. Dla Błachowicza
- Marcus Vanttinen. Rewanż za Kułaka i Chmiela
- Moise Rimbon. Rewanż za wygraną Janka nad M'Pumbu
- Jeff Monson lub Ricco Rodriguez. Ponoć mają zejść do LHW. Byłoby zajebiście zobaczyć ich w Polsce
- Marcos 'Pezao' de Lima. Też nie byłoby rewanżu, ale nazwisko znane. Pokonał ostatnio Paulo Filho. To udało się przed nim tylko jednemu.
3. Dla Kułaka
- Cipao. To chyba oczywiste. Choć przydała by się przed tym Michałowi walka na przetarcie.
4. dla Jurasa
- Martin Zawada. Wygrał z Łukaszem dość dawno, ciekawe co byłoby teraz.
- Dave Dalgliesh. Jak wyżej :)
- Moise Rimbon. Rewanż za kontrowersyjną wygranę Polaka.
5. Dla Bedorfa (słyszałem ploty, że KSW chce wykreować go na ''swojego'' ciężkiego, dlatego zawalczy na tej gali)
- Alex Oleinik. Słodka zemsta za jedyną porażkę, choć byloby ciężko
- David Olivia. Rewanż za wygrane hamburgera nad Polakami. Koniecznie o pas w HW
6. Zawodnicy turniejowi
- Antek Chmielewski. Dawno nie było go na głównej gali.
- Vitor Nobrega. Udział w turnieju, aby po jego wygraniu móc zrewanżować się Kułakowi
- Adam Zając. Wielka nadzieja wagi średniej.
- James Zikić. Wziąłby udział w turnieju, aby Polacy mogli się zrewanżować za Dowdę.
- Papy Abedi, Assan Njie lub Tor Troeng. Mocna obsada turnieju zawsze w cenie.
- Grzegorz Siwy, Tomek Kondraciuk lub Łukasz Skibski. W turnieju musi być co najmniej 3 Polaków.
7. Dla Mameda lub Błachowicza
- Paulo Filho. Wiem, że byłoby go ciężko sprowadzić, lecz walka z nim to byłoby wydarzenie.

Jak widzicie, do tematu rewanżów można podejść bardzo swobodnie. Da się utworzyć wiele pasjonujących zestawień. Pamiętajcie, że nie wszystkie walki muszą być rewanżami. KSW 14: Dzień Sądu dniem sądu była tylko dla Pudziana i Najmana. Choć osobiście nie wierzę, że rozpiska będzie tak mocna jak ta przedstawiona przeze mnie, liczę na dobre nazwiska.

A jaka jest Wasza opinia na ten temat?
 
A propo Fukudy, to fightbomb.com ma go na liście 'zatrudnień' w UFC, tak więc jeśli to prawda to pojedynek z Mamedem raczej nie wchodzi w grę.
 
Mi się wydaje, że jeśli się włodarzom KSW uda się dogadać z Sakuraiem to jednak jego zobaczymy z Mamedem. Osobiście bym tego nie chciał jak zapewne większość z was ale sam Khalidov niejedno krotnie mówił że bardzo chce tego rewanżu i jest on dla niego priorytetem ;/
 
Górski vs Puhakka
Kułak vs Materla
Błachowicz vs Jardine, Vanttinen
Khalidov vs Leites
Jurkowski vs Rimbon

Turniej MW:
Chmielewski
Jocz
Zając
Dowda
Zikic
Nobrega
Treong
Linhares
Pewnie KSW znajdzie nam do turnieju talenty jeszcze nieznane:)
Jeśli Polsat da tyle szmalu co na gale z Pudzianem to bez jego pensji liczę na mocną kartę
 
Back
Top