KSW 15. Na jaką walkę czekasz najbardziej?

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Hej! Proponuję taki temat - satelitę, obok głównego dotyczącego zbliżającej się gali.



Na jaką walkę czekasz najbardziej?



Ja na Materla - Kułak. Życzyłbym sobie więcej takich elektryzujących zestawień (np. Drwal vs ktokolwiek z KSW).
 
Ciężko mi powiedzieć :) Myślę, że najbardziej emocjonują mnie walki Kułak - Materla i Khalidov - Lindland
 
Ja czekam na wszystkie walki tak samo "najbardziej" :D w ogóle fightcard najbliższego KSW prezentuje się tak imponująco, że aż nie wiem co powiedzieć. Panowie Kawulski i Lewandowski odwalili naprawdę kawał świetnej roboty :) jeszcze żeby tylko w trakcie walk nie wyskakiwały okienka z celebrytami z widowni i byłoby spoko :D
 
Ja czekam na powrót Karola :D Zobaczymy stójke rodem z Holandi i parter rodem ze Szczecina: D
 
Kułak vs Materla osobiście lubie jak polacy ( ci bardziej znani ) walczą ze sobą, większe emocje się udzielają :)
 
Puhakka vs Górski - Waga Lekka > Cięższe wagi



Błachowicz vs Soukodjou - Przez pierwsze dwie minuty walki Soukodjou może alczyć z najlepszymi, dobry test dla Janka.
 
Jako fan sportów kopanych wszelkiego typu bardzo czekam na cebiut Różala w mma, i oczywiście Soko zniszczony przez Janka :)
 
Back
Top